6-а конференція DIS Baltic Arbitration Days

Як один із медіа-партнерів заходу, Українська Арбітражна Асоціація рада оголосити, що реєстрація на 6-у конференцію DIS Baltic Arbitration Days відкрита. Конференція буде проходити 1-2 червня 2017 року в Ризі, Латвія.

Комерційний арбітраж за участю держав або державних підприємств

Цільові країни: Іран, Росія, Туреччина, Україна

 

1-2 червня 2017

Рига, Латвія

 

З 2012 року Балтійська регіональна група Арбітражного інституту Німеччини спільно з Ризькою вищою юридичною школою щорічно організовують конференцію DIS Baltic Arbitration Days, захід світового рівня, який збирає понад сто експертів з арбітражу з більш ніж з 22 країн. Захід залучає практикуючих юристів в галузі вирішення спорів, арбітрів, адвокатів, науковців, студентів, а також керівників підприємств з цілої низки країн.

Шоста щорічна конференція пройде в Ризі, Латвія, з четверга по п'ятницю (1-2) червня 2017 року в приміщенні Ризької вищої юридичної школи. З огляду на значну різноманітність тем, пов'язаних з постійним розвитком арбітражу, в цьому році міжнародні експерти будуть читати лекції, робити доповiдi щодо окремих юрисдикцiй, а також візьмуть участь в панельних дискусіях  з конкретних питань у зв'язку з основною темою конференції - Комерційний арбітраж за участю держав або державних підприємств в Ірані, Росії, Туреччині та Україні. Програма заходу додається.

Учасникам конференції, крім дискусії, зможуть насолодитися екскурсією по Ризі, приморською вечерею в Юрмалі, а також святковим вечором з нагоди закриття заходу із захоплюючим видом на Ригу. Для подорожуючих з подружжям буде запропонована спеціальна програма, що охоплює відвідування музеїв та архітектурних пам'яток.

При ранній реєстрації до 25 квітня 2017 року діють знижки.

Щоб зареєструватися для участі в конференції, заповніть наступну форму: https://goo.gl/forms/IdoHRdzqQALGtTWm1

і повідомте організатора по електронній пошті: diana.dauksa@bnt.eu після заповнення реєстраційної форми.

Додаткову інформацію можна отримати на веб-сайті заходу: www.balticarbitration.com

Або на сторінці заходу в Facebook: www.facebook.com/BalticArbitrationDays

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів