Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського судочинства відбудеться 20 серпня 2014 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 20 серпня 2014 року о 9:00 в приміщенні ЮФ CMS Cameron McKenna – м. Київ, вул. Володимирська 38, 6 поверх.

Запрошуємо усіх зацікавлених юристів, які професійно займаються або цікавляться практикою розгляду спорів у міжнародному арбітражі та третейських судах, до співпраці.

В роботі групи може взяти участь будь-який член або кандидат у члени УАА. На засідання робочої групи будуть також запрошуватись представники інших профільних організацій.

З будь-яких питань щодо роботи групи можна звертатися до координатора групи Олени Перепелинської, ЮФ Sayenko Kharenko (OPerepelynska@sk.ua)

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

конкурс письмових робіт

конкурс письмових робіт

Заходи