Особливості арбітражу в Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольму

Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольму (ТПС) у співпраці з посольством Швеції в Україні, Шведською Арбітражною Асоціацією, Асоціацією Молодих Арбітрів Швеції та Українською Арбітражною Асоціацією радий запросити на міжнародний семінар, який відбудеться в Києві 14 червня 2018 року. Семінар відбудеться у Hyatt Regency Kyiv.

Арбітражні справи в Торговій палаті Стокгольму (ТПС)  включають, як контрактні, так і інвестиційні спори. Особливістю арбітражу ТПС є те, що він може розглядати як ті, так і інші спори. У той же час, є і спільні аспекти для комерційних та інвестиційних арбітражів у ТПС. Деякі з цих аспектів стали історично значущими для арбітражу (такі як дотримання конфіденційності арбітражного розгляду, наприклад), тоді як інші з’явились нещодавно в новому регламенті, прийнятому в 2017 році. На семінарі буде приділено увагу, в тому числі, і таким аспектам. Семінар завершиться прем'єрою фільму "The Quiet Triumph: How Arbitration Changed the World" в Києві.

РЕЄСТРАЦІЯ

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

Вхід на семінар безкоштовний.

Якщо у Вас є питання щодо реєстрації, будь ласка, звертайтеся до Сергія Уварова: secretariat@arbitration.kiev.ua.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО 7-ИЙ ШВЕДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС ФОРУМ.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

English Law Day Ukraine 2020

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів