Запрошення на DIS Baltic Arbitration Days

Конференція DIS Baltic Arbitration Days проводиться з 2012 року. Це подія світового рівня, яку щорічно відвідують більше сотні експертів з арбітражу з 22 країн. Вона привертає увагу практикуючих юристів в галузі вирішення спорів, арбітрів, адвокатів, науковців, студентів, а також керівників підприємств з різних країн.

Сьома щорічна конференція відбудеться в Ризі (Латвія) з четверга по п'ятницю (14-15 червня) 2018 року в приміщенні Стокгольмської школи економіки в Ризі. З огляду на величезну кількість тем, пов'язаних зі сферою арбітражу, яка постійно розвивається, в цьому році конференція буде присвячена 60-ти річчю Нью-Йоркської Конвенції (Конвенція про визнання і виконання іноземних арбітражних рішень), а також арбітражу в корпоративних спорах в таких країнах як Ірландія, Росія, Великобританія та Україна.

Окрім дискусій, учасникам конференції надається можливість насолодитись екскурсією з гідом по Ризі, приморською вечерею в Юрмалі, а також святковою вечерею під час круїзу по Західній Двіні. Для тих, хто подорожує подружжям, програма включає відвідування музеїв та архітектурних пам'яток.

Судді Державних судів, а також викладачі та студенти з державних університетів всіх країн можуть безкоштовно брати участь у сесіях конференції.

Зверніть, будь ласка, увагу, що для студентів з країн СНД, України, Грузії і Туркменістану, доступні стипендії для покриття вартості проїзду.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПРОГРАМОЮ ЗАХОДУ

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

English Law Day Ukraine 2020

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів