Міжнародні змагання з альтернативного вирішення спорів

Міжнародні змагання з альтернативного вирішення спорів поєднує в собі медіацію та арбітраж та дає можливість кожному студентові в кожному змаганні (не включаючи їх університет) діяти в якості арбітра та медіатора. Його структура складається з арбітражного засідання, після якого одразу розпочинається процедура медіації. Такий формат був вперше випробуваний у 2010 році та мав величезний успіх.

Міжнародні змагання з альтернативного вирішення спорів є справді інноваційною та захоплюючою ініціативою трьох установ, Китайської міжнародної економічної і торгової арбітражної комісії (КМЕТАК), Школою права міського університету Гонконгу (СітіЮ) та Школою права Колумбійського університету (Нью-Йорк) спільно з Регіональним центром ЮНСІТРАЛ для Азії і Тихоокеанського регіону. Шості міжнародні змагання з альтернативного вирішення спорів пройдуть в СітіЮ.
За додатковою інформацією перейдіть, будь ласка, за посиланням: http://www.cityu.edu.hk/slw/ADR_Moot/index.html

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації. Детальніше

brochure

event

Заходи