Анонси

Засідання І Робочої групи

Шановні члени УАА, повідомляємо, що 17 травня 2019 року відбудеться чергове засідання І Робочої групи з удосконалення арбітражного законодавства України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду.

Анонс: VII Арбітражна Школа

Українська Арбітражна Асоціація запрошує всіх бажаючих поглибити свої знання у сфері міжнародного арбітражу взяти участь у VII Арбітражної школі, яка буде проходити в Києві 9 - 13 травня 2019 року в офісах провідних українських та міжнародних юридичних фірм.

Строк подачі заявок на VII Арбітражну школу продовжено!

Ще не подали заявку на участь у VII Арбитражній школі? У нас для вас чудова новина: строк подачі заявок продовжено до 9 квітня!

19 листопада 2018 відбулися вибори до Правління Української Арбітражної Асоціації

19 листопада 2018 року відбулися Загальні Збори членів Української Арбітражної Асоціації («Асоціація») на яких пройшли чергові вибори до Правління Асоціації.

Строк для висунення кандидатур на вибори членів правління УАА продовжено!

Шановні члени УАА! Строк для висунення кандидатур на вибори членів правління УАА був продовжений до кінця робочого дня 23 жовтня 2018 року.

МТП розпочинає навчання для Адміністративних секретарів (Tribunal Secretaries)!

Не пропустіть можливість зареєструватися на ексклюзивну навчальну програму ICC Institute Training for Tribunal Secretaries, що матиме місце в Парижі 26 квітня 2017 року.

20 грудня 2016 року відбудуться Загальні збори членів Української Арбітражної Асоціації

Відповідно до пунктів 4.1.1, 4.1.2. та 4.2.1 Статуту Української Арбітражної Асоціації 20 грудня 2016 року о 17:00 годині (за київським часом) відбудуться Загальні збори членів Асоціації, на яких розглядатимуться питання внесення змін до статуту Асоціації (утвердження шляхом голосування), а також відбудеться Обрання нового члену Правління.

V Міжнародний студентський конкурс з міжнародного торгового права і міжнародного комерційного арбітражу ICC LEX MERCATORIA: матеріали учбової справи опубліковані

25-28 листопада 2016 м. Мінськ (Білорусь) вп'яте виступить в якості майданчика для проведення міжнародного студентського конкурсу з міжнародного комерційного арбітражу та міжнародного торгового права ICC Lex Mercatoria, який став одним з найпрестижніших конкурсів для студентів.

5-я щорічна конференція «Вирішення міжнародних спорів за участю компаній Росії та СНД»

28-29 січня 2016
The Kensington Close Hotel, Лондон

ІІІ Всеукраїнський конкурс письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу

Якщо Ви захоплюєтеся міжнародним комерційним арбітражем, бажаєте зарекомендувати себе перспективним спеціалістом в очах майбутнього роботодавця, мрієте працювати в міжнародній юридичній фірмі, тоді ви неодмінно маєте взяти участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу, який спільно організовується Лігою студентів ВГО «Асоціація правників України» та ГО «Українська Арбітражна Асоціація».

16 листопада 2015 відбудуться Загальні Збори членів Української Арбітражної Асоціації

У відповідності до пунктів 4.1.1, 4.1.2. та 4.2.1 Статуту Української Арбітражної Асоціації 16 листопада 2015 року об 12:00 годині (за київським часом) відбудуться Загальні збори членів Асоціації на яких пройдуть чергові вибори до Правління Асоціації. Рішення Загальних Зборів буде прийматись шляхом електронного опитування.

III МІЖНАРОДНІ АРБІТРАЖНІ ЧИТАННЯ ПАМ'ЯТІ АКАДЕМІКА І.Г. ПОБІРЧЕНКА

13 листопада 2015 року Міжнародний комерційний арбітражний суд і Морська арбітражна комісія при Торгово-промисловій палаті України за сприянням Комісії Організації Об’єднаних Націй з права міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ) в приміщенні Торгово-промислової палати України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33) проводять ІІІ Міжнародні арбітражні читання пам'яті академіка І.Г. Побірченка

«СПІВВІДНОШЕННЯ СИЛ: АКТИВНА РОЛЬ ДЕРЖАВИ ТА ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ В МІЖНАРОДНОМУ АРБІТРАЖІ»

ЮФ Arzinger та ЮФ Shearman and Stearling за підтримки Української Арбітражної Асоціації, ICC Young Arbitrators Forum (Форуму молодих арбітрів), ICDR Young & International (Міжнародного Центру з Вирішення Спорів) та Асоціації Правників України раді повідомити про проведення конференції «Співвідношення сил: Активна роль держави та державних підприємств в міжнародному арбітражі».

Вирішення міжнародних спорів: розбіжності на користь зближення?

Місце проведення
Aula Senacka Collegium Novum UJ

Golebia 24
Krakow 31-007
Poland

IV Міжнародний юридичний форум та Конкурс з міжнародного торгового права та міжнародного комерційного арбітражу ICC Lex Mercatoria

28-30 листопада 2015 в Мінську (Білорусь) відбудеться IV Міжнародний студентський конкурс з міжнародного торгового права та міжнародного комерційного арбітражу ICC Lex Mercatoria, організаторами якого є: юридичний факультет Білоруського державного університету, Міжнародний арбітражний суд ICC (Париж), Міжнародний арбітражний суд при Білоруській ТПП, Російський національний комітет ICC (ICC Russia), ГО «Білоруський республіканський союз юристів» і ТОВ «ЮрСпектр».

Арбітраж під час міжнародних конфліктів

У Варшаві зберуться найавторитетніші арбітражні юристи з усього світу, щоб обговорити практичні складнощі для міжнародного арбітражу під час міжнародних конфліктів. Враховуючи нинішню геополітичну ситуацію і останні вкиклики, включаючи Крим, Тимор-Лесте, Косово, арбітражні юристи стикаються з великою кількістю специфічних теоретичних і практичних питань в сфері міжнародного арбітражу, які й будуть предметом дискусії на конференції "Арбітраж під час міжнародних конфліктів "в кінці травня.

АНОНС: ІІІ Арбітражна Школа

Українська Арбітражна Асоціація та Ліга Студентів АПУ запрошують українських та іноземних студентів та молодих юристів взяти участь у III Арбітражної школі, яка проходитиме в Києві 4-8 травня 2015 в офісах провідних українських та міжнародних юридичних фірм. Арбітражна школа відкрита для українських та іноземних студентів четвертого і п'ятого курсів, студентів магістерських програм, а також аспірантів, викладачів і молодих практикуючих юристів. Фіналісти ІІ Стипендіального конкурсу письмових робіт з міжнародного арбітражу мають переважне право участі у Школі. Кількість учасників обмежена до 30 осіб.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 8 квітня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 8 квітня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ "Астерс", Бізнес-центр "Леонардо", 14-й поверх, вул. Богдана Хмельницького, 19-21.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 5 березня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 5 березня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ ЮФ Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери– м. Київ, вул. Володимирська 38.

27-28 лютого 2015 у Ризі відбудеться дев’ятий учбовий арбітражний процес

Ми раді повідомити, що Латвійський Університет у співпраці з Європейським відділенням Королівського інституту арбітрів організовує 9-й учбовий арбітражний процес Willem C Vis International Commercial Arbitration Moot, який відбудеться у Ризі 27-28 лютого 2015.

Українська Арбітражна Асоціація та Ліга Студентів АПУ провели вебінар з Ноа Рубінсом

19 листопада 2014 відбувся вебінар присвячений темі інвестиційного арбітражу, організований спільно Українською Арбітражною Асоціацією і Лігою Студентів АПУ. В ході вебінару українські студенти отримали можливість поговорити з Ноа Рубінсом, партнером практики вирішення спорів в паризькому офісі Freshfields Bruckhause Deringer, а також главою глобальної групи з вирішення спорів Росія/СНД. Цей веб-семінар зібрав більше 20 студентів і молодих юристів, зацікавлених в зазначеній темі.

II МІЖНАРОДНІ АРБІТРАЖНІ ЧИТАННЯ ПАМ'ЯТІ АКАДЕМІКА І.Г. ПОБІРЧЕНКО

13 листопада 2014 Міжнародний комерційний арбітражний суд і Морська арбітражна комісія при Торгово-промисловій палаті України провели II Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І.Г. Побірченка.

Міжнародна конференція ВБ "Комерсант" та Російської Арбітражної Асоціації - Арбітраж в Росії: нові рішення для бізнесу

16 жовтня 2014 року в Москві, в готелі Ararat Park Hyatt (вул. Неглинна. 4) відбудеться міжнародна конференція ВБ "Комерсант" та Російської Арбітражної Асоціації (РАА).

Науково-практичний круглий стіл «МЕЖІ ВТРУЧАННЯ СУДУ В МІЖНАРОДНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ АРБІТРАЖ»

4 вересня 2014 в приміщенні Київського регіонального центру Національної академії правових наук України відбувся круглий стіл на тему: «Межі втручання суду в міжнародний комерційний арбітраж», організований Міжнародним комерційним арбітражним судом та Морською арбітражною комісією при Торгово-промисловій палаті України, Науково-дослідним інститутом приватного права і підприємництва НАПрНУ та Асоціацією цивілістів України.

Про премію Gillis Wetter Memorial

Ми раді запросити Вас представити есе для участі в Gillis Wetter Memorial Prize

Ми раді повідомити, що LCIA починає прийом заявок до наступної програми стажування

Програма стажування:
Це стажування проходитиме з 1 вересня 2014 по 27 лютого 2015. Стажер отримає стипендію в розмірі £ 1600 на місяць.

XII КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ СЕМІНАР CIARB

6-9 жовтня 2014, компанія Capital Business Events запрошує вас взяти участь у XII Кваліфікаційному практичному семінарі, організованому за участю Королівського інституту арбітрів Великобританії (CIArb)Англо- Російської юридичної асоціації(ARLA) Міністерства юстиції Грузії, Грузинської асоціації арбітрів (GAA),ТПП Грузії(ICC Georgia), а також  провідних міжнародних юридичних фірм. Семінар буде проходити в Грузії, Тбілісі.

5-6 квітня 2014 у Києві відбудеться український Pre-Moot

За тиждень до початку усних слухань у Відні, 5-6 квітня 2014 року, українські команди, які беруть участь у Vis Moot, разом з Українською Арбітражною Асоціацією організовують український Pre-Moot. Ми запрошуємо команди з усіх університетів та юридичних шкіл, які займаються підготовкою до 21-го Vis Moot взяти участь в усних слуханнях в Києві.

Анонс: II Арбітражна школа

Українська Арбітражна Асоціація та Ліга Студентів АПУ запрошують українських та іноземних студентів та молодих юристів взяти участь у ІІ Арбітражній школі, що проходитиме в м. Києві 7-11 травня 2014 в офісах провідних українських та міжнародних юридичних фірм. Арбітражна школа відкрита для українських та іноземних студентів четвертого та п’ятого курсу, студентів магістерської програми, а також аспірантів, викладачів та молодих практикуючих юристів, та є безкоштовною для всіх учасників. Кількість учасників обмежена до 30.

19 вересня 2014 року ABA Section of International Law за організаційної підтримки ICC Russia проведе шосту щорічну конференцію «Вирішення міжнародних комерційних спорів: країни СНД»

Це ключовий захід для судових і корпоративних фахівців, фахівців в галузі арбітражу, суддів, представників науки та бізнес-спільноти.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації. Детальніше

brochure

event

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів