Мoot courts

Міжнародний студентський конкурс з міжнародного торговельного права та міжнародного комерційного арбітражуЗмагання LAWASIA

Змагання LAWASIA є щорічними змаганнями, які організовуються LAWASIA, міжнародною організацією, що об’єднує адвокатські об’єднання, юристів, суддів та науковців.

Міжнародні змагання з морського арбітражу

Міжнародні змагання з морського арбітражу – це змагання для студентів та аспірантів англійською мовою, суттю яких є презентація позиції позивача та відповідача у спорі, який розглядається у порядку міжнародному морському арбітражі.

Міжнародні змагання з альтернативного вирішення спорів

Міжнародні змагання з альтернативного вирішення спорів поєднує в собі медіацію та арбітраж та дає можливість кожному студентові в кожному змаганні (не включаючи їх університет) діяти в якості арбітра та медіатора. Його структура складається з арбітражного засідання, після якого одразу розпочинається процедура медіації. Такий формат був вперше випробуваний у 2010 році та мав величезний успіх.

Франкфуртські змагання з інвестиційного арбітражу

Франкфуртські змагання з інвестиційного арбітражу – це міжнародні студентські змагання, що фокусуються на захисті інвестицій. Змагання стосуються спору, що виникає з міжнародного права захисту інвестицій та положень двосторонніх інвестиційних угод.

Міжнародні змагання з міжнародного комерційного арбітражу ім. Віллема С. Віса

Метою міжнародних змагань з міжнародного комерційного арбітражу ім. Віллема С. Віса (Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot) є заохочення вивчення міжнародного комерційного права та арбітражу для вирішення міжнародних спорів через його застосування до конкретної проблеми клієнта. Змагання складається з надсилання письмових меморандумів перед змаганнями у визначені дати для обох сторін спору. Етап усних аргументів змагання щорічно проводиться у Відні, Австрія.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації. Детальніше

brochure

event

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів