Заходи УАА

Офіційна презентація Празьких Правил відбудеться 14 грудня 2018 року

Приєднуйтесь до історичної події в сфері арбітражу!

V Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І. Г. Побірченка

4 жовтня 2018 року Міжнародний комерційний арбітражний суд (ICAC) та Морська арбітражна комісія (UMAC) при Торгово-промисловій палаті України за сприяння Комісії Організації Об’єднаних Націй з права міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ) проводять V Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І. Г. Побірченка. Українська Арбітражна Асоціація виступає інформаційним партнером заходу.

Запрошення на V конференцію GIAC Arbitration Days 2018, 4-5 жовтня у Тбілісі

Не пропустіть шанс взяти участь в GIAC Arbitration Days - одній з головних міжнародних арбітражних подій Грузії!

Десята щорічна конференція ABA «Вирішення комерційних спорів за участю сторін з країн СНД»

У цьому році Конференція стане ключовим заходом, що об'єднає 150 учасників, серед яких будуть судові і корпоративні юристи, фахівці в області арбітражу, судді та представники сфер науки та бізнесу.

Запрошення на Форум EEDRF-2018, 20-21 вересня

Восени в Мінську вже у втретє пройде Форум з вирішення спорів країн Східної Європи (EEDRF). Міжнародний формат заходу на кілька днів об'єднає юристів з усього світу під одним гаслом «Знай свого експерта!».

Pre-KAD захід, присвячений 60-тиріччю Нью Йоркської Конвенції

Захід пройшов у Hyatt Rigency Kyiv 13 вересня 2018 року. Організаторами заходу виступили "Shearman&Sterling" за підтримки ICC YAF, ICDR Y & I, Russia-CIS Arbitration Network та Української Арбітражної Асоціації.

Запрошуємо на Pre-KAD захід, який відбудеться в Києві 13 вересня

Напередодні Kyiv Arbitration Days 2018, запрошуємо Вас взяти участь у заході, організованому юридичною фірмою Shearman & Sterling, ICC YAF, ICDR Y & I, Russia-CIS Arbitration Network та УАА, та присвяченому темі «New York Convention: present achievements and future challenges»

Дні шведського арбітражу 2018: Адвокація в міжнародному арбітражі, 6-7 вересня

Шведська Арбітражна Асоціація запрошує вас взяти участь у конференції Дні шведського арбітражу 2018 (Swedish Arbitration Days 2018), яка відбудеться 6-7 вересня 2018 року у Стокгольмі. Українська Арбітражна Асоціація виступає інформаційним партнером заходу.

Запрошення на конференцію Warsaw Arbitration and Mediation Days (23-25 травня)

WAMD - це триденна конференція, організована за спільною ініціативою провідних арбітражних установ Польщі: Польський національний комітет Міжнародної торгової палати, Арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті Польщі у Варшаві, Арбітражний суд Конфедерації "Левіатан", Польська асоціація інженерів і оцінювачів, Варшавський університет і університет соціальних і гуманітарних наук SWPS у Варшаві. Партнери заходу - Міжнародна асоціація молодих юристів (AIJA) та Міжнародна торгова палата (ICC), Париж.

Особливості арбітражу в Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольму

Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольму (ТПС) у співпраці з посольством Швеції в Україні, Шведською Арбітражною Асоціацією, Асоціацією Молодих Арбітрів Швеції та Українською Арбітражною Асоціацією радий запросити на міжнародний семінар, який відбудеться в Києві 14 червня 2018 року. Семінар відбудеться у Hyatt Regency Kyiv.

Запрошення на DIS Baltic Arbitration Days

Конференція DIS Baltic Arbitration Days проводиться з 2012 року. Це подія світового рівня, яку щорічно відвідують більше сотні експертів з арбітражу з 22 країн. Вона привертає увагу практикуючих юристів в галузі вирішення спорів, арбітрів, адвокатів, науковців, студентів, а також керівників підприємств з різних країн.

Обговорення Празьких правил з УАА

Українська Арбітражна Асоціація запрошує 21 травня взяти участь у обговоренні проекту Празьких правил отримання доказів у міжнародному арбітражі як основній альтернативі правилам IBA.

Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж (Ужгород, 4 травня)

Запрошуємо долучитися до фахового обговорення змін у процесуальному законодавстві щодо судової підтримки міжнародного арбітражу та третейського судочинства.

Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж (Дніпро, 26 квітня)

Запрошуємо долучитися до фахового обговорення змін у процесуальному законодавстві щодо судової підтримки міжнародного арбітражу та третейського судочинства:

Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж (Одеса, 12 квітня)

Запрошуємо долучитися до фахового обговорення змін у процесуальному законодавстві щодо судової підтримки міжнародного арбітражу та третейського судочинства:

Конференція Української Арбітражної Асоціації в рамках Paris Arbitration Week: Спори між акціонерами в СНД

Шановні члени УАА! Раді запросити Вас долучитись до заходу-сателіту PAW 2018, який ми організовуємо в Парижі 11 квітня, організаторську підтримку надає офіс юридичної фірми Freshfields

Семінар "Свобода вибору правил гри - не втрать своє право на арбітраж" - Івано-Франківськ, 2 березня

Запрошуємо долучитися до фахового обговорення змін у процесуальному законодавстві щодо судової підтримки міжнародного арбітражу та третейського судочинства: «Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж»

Конференція С5 Міжнародні спори та повернення активів для юрисдикції Росії та країн СНД– 30-31 січня 2018 – Лондон

ЛОНДОНСЬКА ПРОВІДНА НЕЗАЛЕЖНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО РОЗВ’ЯЗАННЯ СПОРІВ ТА ПОВЕРНЕННЯ АКТИВІВ, ЩО ОХЛОПЛЮЮТЬ ЮРИСДИКЦІЇ РОСІЇ ТА КРАЇН СНД

IX ЩОРІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ABA ВИРІШЕННЯ КОМЕРЦІЙНИХ СПОРІВ ЗА УЧАСТЮ СТОРІН З КРАЇН СНД.

Запрошуємо вас взяти участь в IX Щорічній конференції American Bar Association, на якому Схід зустрічається із Заходом і обговорюються найгарячіші теми. У період напруженої політичної обстановки конференція набуває особливого значення для міжнародного юридичного співтовариства.

Pre-KAD захід від LCIA YIAG & UAA: Круглий стіл «Нелегальність та корупція в міжнародному арбітражі», 2 листопада

Напередодні Kyiv Arbitration Days 2017 ми запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі на тему «Незаконність та корупція в міжнародному арбітражі», організованому LCIA YIAG та УАА

2017 ICC Rules: Changes Explained

Не пропустіть чудову можливість дізнатися про зміни, впроваджені переглянутим Арбітражним регламентом ICC. Ця унікальна подія об'єднає представників ІСС, практикуючих арбітражників та представників компаній, яких цікавить розв’язання спорів в міжнародному арбітражі, з метою обговорення нещодавніх змін до найпопулярніших арбітражних правил

Провідні юристи світу вдруге зберуться в Мінську в рамках Форуму EEDRF-2017

Восени в Мінську вже вдруге пройде Форум із розв’язання спорів в країнах Східної Європи (EEDRF). Міжнародний формат заходу на кілька днів об'єднає юристів з усього світу під одним слоганом «Доведи це, якщо зможеш!» Для обговорення ключових тем, що стосуються розгляду спорів в міжнародному комерційному арбітражі і державних судах.

6-а конференція DIS Baltic Arbitration Days

Як один із медіа-партнерів заходу, Українська Арбітражна Асоціація рада оголосити, що реєстрація на 6-у конференцію DIS Baltic Arbitration Days відкрита. Конференція буде проходити 1-2 червня 2017 року в Ризі, Латвія.

Арбітражі в галузі енергетики: 19 травня 2017 року відбудеться форум «SUN, WIND and ARBITRATION»

Запрошуємо Вас на захід, присвячений особливостям арбітражного процесу в сфері відновлюваної енергетики - «SUN, WIND and ARBITRATION» , що відбудеться 19 травня 2017 року. В організації заходу беруть участь польсько-українське відділення Іспанського Арбітражного Клубу - Club Español del Arbitraje, та проект молодих арбітрів - DIS40, створений Німецьким Арбітражним Інститутом (DIS). Українська Арбітражна Асоціація виступає медіа-партнером івенту.

3 квітня 2017 року у Києві відбудеться семінар щодо змін у регламентах SCC та ICC

Шановні члени УАА та всі зацікавлені! Запрошуємо Вас підтримати дискусію щодо сучасних світових тенденцій в галузі арбітражу та взяти участь в семінарі «НОВИЙ РЕГЛАМЕНТ SCC ТА НОВЕ У РЕГЛАМЕНТІ ICC», де будуть висвітлені найновіші зміни в регламентах SCC та ICC. Захід організовано Комітетом Асоціації правників України з альтернативних вирішень спорів спільно з Українською Арбітражною Асоціацією та Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine).

Майстер-клас «Сучасні проблеми міжнародного комерційного арбітражу» (24 березня 2017 року)

Українська Арбітражна Асоціація продовжує серію майстер-класів від досвідчених юристів, що практикують у сфері арбітражу.

23 березня 2017 року у Києві відбудеться English Law Day Forum

Шановні члени УАА та всі зацікавлені! Хочемо звернути Вашу увагу на захід, покликаний поглибити ділові зв’язки практикуючих юристів і представників бізнесу в Україні та Великобританії – English Law Day Forum.

14 березня 2017 року відбудеться Семінар «Вільнюський комерційний арбітражний суд: правові особливості»

Шановні члени УАА та всі зацікавлені! Запрошуємо Вас на семінар «Вільнюський комерційний арбітражний суд: правові особливості» , що відбудеться 14 березня 2017 року. В організації заходу беруть участь Українська Арбітражна Асоціація, Вільнюський Арбітражний Комерційний Суд та литовська Адвокатська контора DOMINAS DERLING.

У Мінську пройде перший форум з вирішення спорів в країнах східної Європи

23 вересня 2016 року в Мінську відбудеться перший Форум з вирішення спорів в країнах Східної Європи.

Наступне засідання робочої групи з розроблення пропозицій з удосконалення арбітражного законодавства України відбудеться 6 квітня 2016 року

Повідомляємо, що наступне засідання робочої групи УАА відбудеться 6 квітня 2016 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Авеллум – м. Київ, вул. Володимирська 38.

IV Балтійські Арбітражні Дні

Відносини державних та третейських судів
Виконання арбітражних рішень, звіт по країні
Четвер 2 червня- П’ятниця 3 червня 2016
Рига, Латвія

Семінар щодо пропозицій УАА та ICC Ukraine з удосконалення арбітражного законодавства України

Асоціація правників України запрошує вас взяти участь у семінарі, присвяченому обговоренню реформи процесуального законодавства з у частині судового нагляду за діяльністю міжнародних арбітражів, організованому Комітетом з процесуального права та Комітетом з альтернативних вирішень спорів за участі Української Арбітражної Асоціації та Комісії з міжнародного арбітражу Українського національного комітету ICC.

IV Міжнародний юридичний форум з міжнародного торгового права та міжнародного комерційного арбітражу

27 листопада 2015 р. у Мінську (Білорусь) відбудеться IV Міжнародний юридичний форум з міжнародного торгового права та міжнародного комерційного арбітражу, в якому візьмуть участь експерти у сфері міжнародного арбітражу - партнери провідних юридичних фірм, міжнародні арбітри, діячі науки.

12 листопада, Київ: Круглий Стіл «Надзвичайні арбітри та запобіжні заходи застосовані ними»

Із задоволенням повідомляємо Вас про проведення Круглого Столу «Надзвичайні арбітри та запобіжні заходи застосовані ними».

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 2 вересня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 2 вересня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери– м. Київ, вул. Володимирська 38.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 27 серпня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 27 серпня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери– м. Київ, вул. Володимирська 38.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 19 серпня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 19 серпня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ CMS Cameron McKenna– м. Київ, вул. Володимирська 38, 6 поверх.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 7 серпня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 7 серпня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери– м. Київ, вул. Володимирська 38.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 28 липня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 28 липня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ CMS Cameron McKenna– м. Київ, вул. Володимирська 38, 6 поверх.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 14 липня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 14 липня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери– м. Київ, вул. Володимирська 38.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 18 червня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 18 червня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери– м. Київ, вул. Володимирська 38.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 4 червня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 14 травня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ CMS Cameron McKenna– м. Київ, вул. Володимирська 38, 6 поверх.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 14 травня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 14 травня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Sayenko Kharenko – м. Київ, провулок Музейний 10.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 24 квітня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 24 квітня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ ЮФ Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери– м. Київ, вул. Володимирська 38.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 23 березня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 23 березня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ CMS Cameron McKenna– м. Київ, вул. Володимирська 38, 6 поверх.

Київ: 18 лютого 2015 відбулася лекція Луїса Фланнери на тему «Перехресний допит в міжнародному арбітражі»!

18 лютого 2015 Українська Арбітражна Асоціація разом з Лігою Студентів АПУ, за підтримки Українсько-Турецького культурного центру «Сяйво» та Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака Національної академії правових наук України відбулася лекція Луїса Фланнері, присвячена темі перехресного допиту в міжнародному арбітражі.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 16 лютого 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 16 лютого 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Sayenko Kharenko – м. Київ, провулок Музейний 10.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 2 лютого 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 2 лютого 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Sayenko Kharenko – м. Київ, провулок Музейний 10.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 19 січня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 19 січня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ CMS Cameron McKenna– м. Київ, вул. Володимирська 38, 6 поверх.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 22 грудня 2014 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 22 грудня 2014 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Sayenko Kharenko – м. Київ, провулок Музейний 10.

>> 

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

VII Арбітражна школа

конкурс письмових робіт

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів