Заходи УАА

Конференція С5 Міжнародні спори та повернення активів для юрисдикції Росії та країн СНД– 30-31 січня 2018 – Лондон

ЛОНДОНСЬКА ПРОВІДНА НЕЗАЛЕЖНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО РОЗВ’ЯЗАННЯ СПОРІВ ТА ПОВЕРНЕННЯ АКТИВІВ, ЩО ОХЛОПЛЮЮТЬ ЮРИСДИКЦІЇ РОСІЇ ТА КРАЇН СНД

IX ЩОРІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ABA ВИРІШЕННЯ КОМЕРЦІЙНИХ СПОРІВ ЗА УЧАСТЮ СТОРІН З КРАЇН СНД.

Запрошуємо вас взяти участь в IX Щорічній конференції American Bar Association, на якому Схід зустрічається із Заходом і обговорюються найгарячіші теми. У період напруженої політичної обстановки конференція набуває особливого значення для міжнародного юридичного співтовариства.

Pre-KAD захід від LCIA YIAG & UAA: Круглий стіл «Нелегальність та корупція в міжнародному арбітражі», 2 листопада

Напередодні Kyiv Arbitration Days 2017 ми запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі на тему «Незаконність та корупція в міжнародному арбітражі», організованому LCIA YIAG та УАА

2017 ICC Rules: Changes Explained

Не пропустіть чудову можливість дізнатися про зміни, впроваджені переглянутим Арбітражним регламентом ICC. Ця унікальна подія об'єднає представників ІСС, практикуючих арбітражників та представників компаній, яких цікавить розв’язання спорів в міжнародному арбітражі, з метою обговорення нещодавніх змін до найпопулярніших арбітражних правил

Провідні юристи світу вдруге зберуться в Мінську в рамках Форуму EEDRF-2017

Восени в Мінську вже вдруге пройде Форум із розв’язання спорів в країнах Східної Європи (EEDRF). Міжнародний формат заходу на кілька днів об'єднає юристів з усього світу під одним слоганом «Доведи це, якщо зможеш!» Для обговорення ключових тем, що стосуються розгляду спорів в міжнародному комерційному арбітражі і державних судах.

6-а конференція DIS Baltic Arbitration Days

Як один із медіа-партнерів заходу, Українська Арбітражна Асоціація рада оголосити, що реєстрація на 6-у конференцію DIS Baltic Arbitration Days відкрита. Конференція буде проходити 1-2 червня 2017 року в Ризі, Латвія.

Арбітражі в галузі енергетики: 19 травня 2017 року відбудеться форум «SUN, WIND and ARBITRATION»

Запрошуємо Вас на захід, присвячений особливостям арбітражного процесу в сфері відновлюваної енергетики - «SUN, WIND and ARBITRATION» , що відбудеться 19 травня 2017 року. В організації заходу беруть участь польсько-українське відділення Іспанського Арбітражного Клубу - Club Español del Arbitraje, та проект молодих арбітрів - DIS40, створений Німецьким Арбітражним Інститутом (DIS). Українська Арбітражна Асоціація виступає медіа-партнером івенту.

3 квітня 2017 року у Києві відбудеться семінар щодо змін у регламентах SCC та ICC

Шановні члени УАА та всі зацікавлені! Запрошуємо Вас підтримати дискусію щодо сучасних світових тенденцій в галузі арбітражу та взяти участь в семінарі «НОВИЙ РЕГЛАМЕНТ SCC ТА НОВЕ У РЕГЛАМЕНТІ ICC», де будуть висвітлені найновіші зміни в регламентах SCC та ICC. Захід організовано Комітетом Асоціації правників України з альтернативних вирішень спорів спільно з Українською Арбітражною Асоціацією та Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine).

Майстер-клас «Сучасні проблеми міжнародного комерційного арбітражу» (24 березня 2017 року)

Українська Арбітражна Асоціація продовжує серію майстер-класів від досвідчених юристів, що практикують у сфері арбітражу.

23 березня 2017 року у Києві відбудеться English Law Day Forum

Шановні члени УАА та всі зацікавлені! Хочемо звернути Вашу увагу на захід, покликаний поглибити ділові зв’язки практикуючих юристів і представників бізнесу в Україні та Великобританії – English Law Day Forum.

14 березня 2017 року відбудеться Семінар «Вільнюський комерційний арбітражний суд: правові особливості»

Шановні члени УАА та всі зацікавлені! Запрошуємо Вас на семінар «Вільнюський комерційний арбітражний суд: правові особливості» , що відбудеться 14 березня 2017 року. В організації заходу беруть участь Українська Арбітражна Асоціація, Вільнюський Арбітражний Комерційний Суд та литовська Адвокатська контора DOMINAS DERLING.

У Мінську пройде перший форум з вирішення спорів в країнах східної Європи

23 вересня 2016 року в Мінську відбудеться перший Форум з вирішення спорів в країнах Східної Європи.

Наступне засідання робочої групи з розроблення пропозицій з удосконалення арбітражного законодавства України відбудеться 6 квітня 2016 року

Повідомляємо, що наступне засідання робочої групи УАА відбудеться 6 квітня 2016 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Авеллум – м. Київ, вул. Володимирська 38.

IV Балтійські Арбітражні Дні

Відносини державних та третейських судів
Виконання арбітражних рішень, звіт по країні
Четвер 2 червня- П’ятниця 3 червня 2016
Рига, Латвія

Семінар щодо пропозицій УАА та ICC Ukraine з удосконалення арбітражного законодавства України

Асоціація правників України запрошує вас взяти участь у семінарі, присвяченому обговоренню реформи процесуального законодавства з у частині судового нагляду за діяльністю міжнародних арбітражів, організованому Комітетом з процесуального права та Комітетом з альтернативних вирішень спорів за участі Української Арбітражної Асоціації та Комісії з міжнародного арбітражу Українського національного комітету ICC.

IV Міжнародний юридичний форум з міжнародного торгового права та міжнародного комерційного арбітражу

27 листопада 2015 р. у Мінську (Білорусь) відбудеться IV Міжнародний юридичний форум з міжнародного торгового права та міжнародного комерційного арбітражу, в якому візьмуть участь експерти у сфері міжнародного арбітражу - партнери провідних юридичних фірм, міжнародні арбітри, діячі науки.

12 листопада, Київ: Круглий Стіл «Надзвичайні арбітри та запобіжні заходи застосовані ними»

Із задоволенням повідомляємо Вас про проведення Круглого Столу «Надзвичайні арбітри та запобіжні заходи застосовані ними».

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 2 вересня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 2 вересня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери– м. Київ, вул. Володимирська 38.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 27 серпня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 27 серпня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери– м. Київ, вул. Володимирська 38.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 19 серпня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 19 серпня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ CMS Cameron McKenna– м. Київ, вул. Володимирська 38, 6 поверх.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 7 серпня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 7 серпня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери– м. Київ, вул. Володимирська 38.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 28 липня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 28 липня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ CMS Cameron McKenna– м. Київ, вул. Володимирська 38, 6 поверх.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 14 липня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 14 липня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери– м. Київ, вул. Володимирська 38.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 18 червня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 18 червня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери– м. Київ, вул. Володимирська 38.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 4 червня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 14 травня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ CMS Cameron McKenna– м. Київ, вул. Володимирська 38, 6 поверх.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 14 травня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 14 травня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Sayenko Kharenko – м. Київ, провулок Музейний 10.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 24 квітня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 24 квітня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ ЮФ Єгоров, Пугінській, Афанасьєв і партнери– м. Київ, вул. Володимирська 38.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 23 березня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 23 березня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ CMS Cameron McKenna– м. Київ, вул. Володимирська 38, 6 поверх.

Київ: 18 лютого 2015 відбулася лекція Луїса Фланнери на тему «Перехресний допит в міжнародному арбітражі»!

18 лютого 2015 Українська Арбітражна Асоціація разом з Лігою Студентів АПУ, за підтримки Українсько-Турецького культурного центру «Сяйво» та Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака Національної академії правових наук України відбулася лекція Луїса Фланнері, присвячена темі перехресного допиту в міжнародному арбітражі.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 16 лютого 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 16 лютого 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Sayenko Kharenko – м. Київ, провулок Музейний 10.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 2 лютого 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 2 лютого 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Sayenko Kharenko – м. Київ, провулок Музейний 10.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 19 січня 2015 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 19 січня 2015 року о 9:00 в приміщенні ЮФ CMS Cameron McKenna– м. Київ, вул. Володимирська 38, 6 поверх.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 22 грудня 2014 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 22 грудня 2014 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Sayenko Kharenko – м. Київ, провулок Музейний 10.

ІІ Всеукраїнський конкурс письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу

Не прогавте можливість заявити про себе серед кола юристів як про перспективного спеціаліста у сфері міжнародного арбітражу!

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського розгляду відбудеться 5 грудня 2014 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 5 грудня 2014 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Sayenko Kharenko – м. Київ, провулок Музейний 10.

Підсумки III Міжнародного студентського конкурсу з міжнародного торгового права та міжнародного комерційного арбітражу ICC Lex Mercatoria - 2014

У Мінську на базі юридичного факультету Білоруського державного університету 29 листопада - 1 грудня 2014 відбувся III Міжнародний студентський конкурс з міжнародного торгового права та міжнародного комерційного арбітражу ICC Lex Mercatoria.

Студентський конкурс ICC Lex Mercatoria, Мінськ

Організаційний комітет ICC Lex Mercatoria оголошує про офіційний старт III Міжнародного студентського конкурсу з міжнародного торговельного права та міжнародного комерційного арбітражу. Not approved

ІІІ Міжнародний юридичний форум з міжнародного торговельного права та міжнародного комерційного арбітражу «Банківські гарантії та державні закупівлі у міжнародній торгівлі та міжнародному торгівельному арбітражі», МінськНаступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського судочинства відбудеться 10 жовтня 2014 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 10 жовтня 2014 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Sayenko Kharenko – м. Київ, провулок Музейний 10.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського судочинства відбудеться 25 вересня 2014 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 25 вересня 2014 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Sayenko Kharenko – м. Київ, провулок Музейний 10.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського судочинства відбудеться 20 серпня 2014 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 20 серпня 2014 року о 9:00 в приміщенні ЮФ CMS Cameron McKenna – м. Київ, вул. Володимирська 38, 6 поверх.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського судочинства відбудеться 24 липня 2014 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 24 липня 2014 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Sayenko Kharenko – м. Київ, провулок Музейний 10.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського судочинства відбудеться 15 липня 2014 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 15 липня 2014 року о 9:00 в приміщенні ЮФ Sayenko Kharenko – м. Київ, провулок Музейний 10.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського судочинства відбудеться 6 червня 2014 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 6 червня 2014 року о 9:00 в приміщенні ЮФ «Бейкер і Макензі Сі-Ай-Ес, Лімітед» – м. Київ, вул. Воровського, 24, Бізнес-центр “Ренесанс”.

26 червня 2014 Конференція Грузинської Арбітражної Асоціації Етика в Арбітражі (Презентація Кодексу Етики Арбітрів)

Місце проведення: Готель Tbilisi Marriott 13 Rustaveli Ave, Tbilisi, 0108

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського судочинства відбудеться 9 квітня 2014 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 9 квітня 2014 року о 9:00 в приміщенні фірми Chadbourne & Parke LLP,3 поверх, БЦ «Регус», вул. Сагайдачного, 25 Б.

5-6 квітня 2014 у Києві відбудеться український Pre-Moot

За тиждень до початку усних слухань у Відні, 5-6 квітня 2014 року, українські команди, які беруть участь у Vis Moot, разом з Українською Арбітражною Асоціацією організовують український Pre-Moot. Ми запрошуємо команди з усіх університетів та юридичних шкіл, які займаються підготовкою до 21-го Vis Moot взяти участь в усних слуханнях в Києві.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського судочинства відбудеться 20 березня 2014 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 20 березня 2014 року о 9:00 в приміщенні ЮФ “Астерс”, Бізнес-центр “Леонардо”, 14-й поверх, вул. Богдана Хмельницького, 19-21.

Наступне засідання робочої групи з розроблення проекту закону про внесення змін до ряду законодавчих актів України у сфері міжнародного арбітражу та третейського судочинства відбудеться 19 лютого 2014 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 19 лютого 2014 року о 9:00 в приміщенні ЮФ “Астерс”, Бізнес-центр “Леонардо”, 14-й поверх, вул. Богдана Хмельницького, 19-21.

Наступне засідання робочої групи з розвитку арбітражу в Україні відбудеться 20 грудня 2013 року

Повідомляємо Вас, що наступне засідання робочої групи відбудеться 20 грудня 2013 року о 9:00 в офісі Представництва «Бейкер і Макензі Сі-Ай-Ес, Лімітед» – м. Київ, вул. Воровського, 24, Бізнес-центр “Ренесанс”.

>> 

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

конкурс письмових робіт

конкурс письмових робіт

Заходи