Конкурс письмових робіт

Результати VI конкурсу есе

Конкурс есе з міжнародного комерційного арбитражу щорічно проводиться Українською Арбітражною асоціацією для студентів. Цьогоріч, темою конкурсних робіт була «How to make your home jurisdiction a better seat of arbitration?»

VІ конкурс есе з міжнародного комерційного арбітражу

Відоим результати конкурсу! Якщо Вас цікавить арбітраж, Ви мрієте розвиватися в цій області і хочете заявити про себе як про перспективного фахівця, конкурс письмових робіт може стати чудовою нагодою реалізувати і, головне, показати Ваш потенціал.

ІV Всеукраїнський конкурс письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу

Відомі результати конкурсу! Якщо Ви захоплюєтеся міжнародним комерційним арбітражем, бажаєте зарекомендувати себе перспективним спеціалістом в очах майбутнього роботодавця, мрієте працювати в міжнародній юридичній фірмі, тоді ви неодмінно маєте взяти участь у ІV Всеукраїнському конкурсі письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу, який спільно організовується Лігою студентів ВГО «Асоціація правників України» та ГО «Українська Арбітражна Асоціація».

ІІI Всеукраїнський конкурс письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу

29 березня 2016 року у стінах юридичної фірми Авеллум відбулося нагородження переможців ІІI Всеукраїнського конкурсу письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу, організованого спільно Лігою студентів Асоціації правників України та Українською Арбітражною Асоціацією.

ІІ Всеукраїнський конкурс письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу

Не прогавте можливість заявити про себе серед кола юристів як про перспективного спеціаліста у сфері міжнародного арбітражу!

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації. Детальніше

brochure

event

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів