Органи УАА

Загальні збори

Загальні збори членів Асоціації є вищим керівним органом Асоціації та мають право вирішувати будь-які питання, пов’язані з діяльністю Асоціації.

 

Правління

Правління є постійно діючим керівним органом Асоціації, складається з щонайменш трьох, але не більше дев’яти осіб і приймає рішення з усіх питань, які не віднесені до виключної компетенції Загальних зборів та Президента.

 

Президент

Президент керує діяльністю Асоціації. Він обирається Загальними зборами строком на чотири роки і є вищою посадовою особою Асоціації. З метою підвищення ефективності управління Асоціацією, Президент з числа членів Правління може обирати заступників (Віце-Президентів).

 

Олена Перепелинська- партнер, голова арбітражної практики в СНД міжнародної юридичної фірми INTEGRITES, дійсний член англійського Королівського інституту арбітрів (FCIArb).

 

 

 

 

Генеральний секретар

 

Сергій Уваров - радник практики Вирішення транскордонних спорів в міжнародній юридичній фірмі INTEGRITES

 

 

 

 

 

 

 

До Правління Асоціації входять:

 

Анна Гіяр Сажко 

 

 

 

 

 

 

Олександр Друг 

 

 

 

 

 

 

Артем Дудко - FCIArb, партнер фірми "Osborne Clarke" напрямку міжнародного арбітражу,  очолює практику вирішення спорів у Росії та країнах СНД, кваліфікований англійський адвокат, який неодноразово потрапляв у ТОП молодих юристів, які спеціалізуються на вирішенні спорів у Росії та країнах СНД та з року у рік визнається одним з  ‘Future Leaders’ у сфері арбітражу та  ‘Rising Star’ комерційного арбітражу. Legal500 2018 за за його досвід у міжнародному арбітражі​ відзначає, що пан Дудко наполегливий та має креативний підхід до своєї справи. Пан Дудко є членом арбітражної комісії МТП та ADR.

 

 

 

Марія Костицька 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ярослав Петров– партнер ЮФ «Астерс», спеціалізується на врегулюванні спорів та питаннях у галузі енергетики

 

 

 

 


 

Володимир Хвалєй– очолює групу практики вирішення спорів на території СНД Baker & McKenzie в Москві. Віце-президент Міжнародного Арбітражного суду ICC, член Президії Міжнародного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті Білорусії, голова Арбітражної комісії МТП в Росії.

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр Храпуцький - Партнер Адвокатського бюро Lex Torre, керівник міжнародної комерційної арбітражної практики. Член Міжнародного арбітражного суду ICC, MCIArb. Арбітр МАК при БілТПП, VIAC, ICSID, VCCA, KLRCA, Арбітражного Суду «Lewiatan» та інших.

 

 

 

 

 

 

Ревізор

Контроль за фінансовою діяльністю Асоціації здійснює Ревізор.

 

  •  

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

SAD

14 web

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів