Органи УАА

Загальні збори
Загальні збори членів Асоціації є вищим керівним органом Асоціації та мають право вирішувати будь-які питання, пов’язані з діяльністю Асоціації.

 Правління

Правління є постійно діючим керівним органом Асоціації, складається з щонайменш трьох, але не більше дев’яти осіб і приймає рішення з усіх питань, які не віднесені до виключної компетенції Загальних зборів та Президента.

Президент

Президент керує діяльністю Асоціації. Він обирається Загальними зборами строком на чотири роки і є вищою посадовою особою Асоціації. З метою підвищення ефективності управління Асоціацією, Президент з числа членів Правління може обирати заступників (Віце-Президентів).

 

 • Олена Перепелинська

  Олена Перепелинська - партнер, голова арбітражної практики в СНД міжнародної юридичної фірми INTEGRITES, дійсний член англійського Королівського інституту арбітрів (FCIArb).

 
Генеральний секретар
 

Сергій Уваров – радник практики Вирішення транскордонних спорів в міжнародній юридичній фірмі INTEGRITES 

 
 
До Правління Асоціації входять:
 •  
 • Маркіян Мальський

  Маркіян Мальський – партнер юридичної фірми Arzinger, керівник практики альтернативного врегулювання спорів, керівник Західноукраїнської філії, к.ю.н, адвокат.

   
 • Ноа Рубінс

  Ноа Рубінс (Noah Rubins) – партнер, голова групи з міжнародного арбітражу фірми Freshfields Bruckhaus Deringer в Парижі, керівник всесвітньої практики Freshfields Bruckhaus Deringer з вирішення спорів, пов’язаних із Росією та іншими країнами СНД.партнер юридичної фірми Freshfields Bruckhouse Deringer (Франція).

   
 • Володимир Хвалєй

  Володимир Хвалєй – очолює групу практики вирішення спорів на території СНД Baker & McKenzie в Москві. Віце-президент Міжнародного Арбітражного суду ICC, член Президії Міжнародного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті Білорусії, голова Арбітражної комісії МТП в Росії.

   
 • Дмитро Марчуков

  Дмитро Марчуков – партнер та голова практики Вирішення транскордонних спорів в міжнародній юридичній фірмі INTEGRITES 

   
 • Ярослав Петров

  Ярослав Петров – партнер ЮФ «Астерс», спеціалізується на врегулюванні спорів та питаннях у галузі енергетики

   
 • Гене Бурд (Gene Burd)

  Джин Бурд (Gene Burd) – партнер юридичної фірми Arnall Golden Gregory LLP

   
 • ВОЛОДИМИР ЯРЕМКО

  Володимир Яремко – адвокат, FCIArb, старший юрист в Sayenko Kharenko

 

 

 

 

 

 

 

​Маркіян Ключковський - партнер міжнародної юридичної фірми «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери»

 

 

 

 

 

Ревізор

Контроль за фінансовою діяльністю Асоціації здійснює Ревізор.

 

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

VII Арбітражна школа

конкурс письмових робіт

Заходи