Органи УАА

Загальні збори

Загальні збори членів Асоціації є вищим керівним органом Асоціації та мають право вирішувати будь-які питання, пов’язані з діяльністю Асоціації.

 

Правління

Правління є постійно діючим керівним органом Асоціації, складається з щонайменш трьох, але не більше дев’яти осіб і приймає рішення з усіх питань, які не віднесені до виключної компетенції Загальних зборів та Президента.

 

Президент

Президент керує діяльністю Асоціації. Він обирається Загальними зборами строком на чотири роки і є вищою посадовою особою Асоціації. З метою підвищення ефективності управління Асоціацією, Президент з числа членів Правління може обирати заступників (Віце-Президентів).

 

Олена Перепелинська- партнер, голова арбітражної практики в СНД міжнародної юридичної фірми INTEGRITES, дійсний член англійського Королівського інституту арбітрів (FCIArb).

 

 

 

 

Генеральний секретар

 

Сергій Уваров - партнер практики Вирішення транскордонних спорів в міжнародній юридичній фірмі INTEGRITES

 

 

 

 

 

 

 

До Правління Асоціації входять:

 

Анна Гіяр Сажко - юрист практики міжнародного арбітражу у Shearman & Sterling, Париж. Має досвід роботи в міжнародних арбітражах з регламентами ICSID, UNCITRAL, SCC та ICC, приділяючи особливу увагу Україні та регіону СНД. Анна допущена до адвокатської практики в Україні та Франції, говорить англійською, французькою, російською та українською мовами. Анна відзначена виданням Who's Who Legal як «майбутній лідер» в арбітражі у 2021 та 2022 роках. Також Анна стала переможцем конкурсу Lexology Client Choice Award 2021 в області арбітражу - Франція.

 

 

 

Олександр Друг 

 

 

 

 

 

 

Артем Дудко - FCIArb, партнер фірми "Osborne Clarke" напрямку міжнародного арбітражу,  очолює практику вирішення спорів у Росії та країнах СНД, кваліфікований англійський адвокат, який неодноразово потрапляв у ТОП молодих юристів, які спеціалізуються на вирішенні спорів у Росії та країнах СНД та з року у рік визнається одним з  ‘Future Leaders’ у сфері арбітражу та  ‘Rising Star’ комерційного арбітражу. Legal500 2018 за за його досвід у міжнародному арбітражі​ відзначає, що пан Дудко наполегливий та має креативний підхід до своєї справи. Пан Дудко є членом арбітражної комісії МТП та ADR.

 

 

 

Марія Костицька 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Маркіян Мальський – доктор юридичних наук, адвокат, MCIArb, спеціалізується на вирішенні спорів, зокрема, міжнародному комерційному арбітражі. З 2008 року  працює в юридичній фірмі Arzinger, де з 2012 році є партнером та співголовою практики вирішення міжнародних спорів. Має великий досвід у вирішенні корпоративних спорів в енергетичному секторі, договірних спорах, спорах щодо нерухомості та будівництва, виконання іноземних рішень та арбітражних рішень, операцій з нерухомістю та M&A. Пан Мальський часто виступає на міжнародних конференціях, є автором 4 книг та численних статей про вирішення спорів. Вільно володіє англійською, німецькою, польською, російською та українською мовами.

 


 

Олексій Маслов – старший юрист практики вирішення спорів AVELLUM. Олексій спеціалізується на міжнародному комерційному та інвестиційному арбітражі та транскордонних спорах. Він представляє клієнтів у арбітражних провадженнях за регламентами ЛМАС, МТП, ТПС, МКАС при ТПП України, ЮНСІТРАЛ та МЦВІС. Олексій також має значний досвід у корпоративному праві та трансакціях злиття і поглинання.

 

 

 

 

 

Марія Пучина 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр Храпуцький - Партнер Адвокатського бюро Lex Torre, керівник міжнародної комерційної арбітражної практики. Член Міжнародного арбітражного суду ICC, MCIArb. Арбітр МАК при БілТПП, VIAC, ICSID, VCCA, KLRCA, Арбітражного Суду «Lewiatan» та інших.

 

 

 

 

 

 

Ревізор

Контроль за фінансовою діяльністю Асоціації здійснює Ревізор.

 

  •  

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

web

event

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів