Новини УАА

Basel Winter Arbitration School приймає заявки!

Базельська Зимова Арбітражна Школа відбудеться 5-9 лютого 2024 року на юридичному факультеті Базельського університету у Швейцарії.

Українська Арбітражна Асоціація оновила Брошуру зі Списком Арбітрів

Українська Арбітражна Асоціація оновила Брошуру зі Списком Арбітрів, які можуть брати участь у міжнародних арбітражах, пов’язаних з Україною.

Українська Арбітражна Асоціація підписала меморандум про співробітництво з ELSA Ukraine та ЕLSA Kyiv

Раді повідомити, що Українська Арбітражна Асоціація підписала меморандум про співробітництво з ELSA Ukraine та ЕLSA Kyiv!

Інтерв'ю Олени Перепелинської для "Юридичної газети" з нагоди 10-річчя УАА

Українській Арбітражній Асоціації виповнилося вже 10 років. Олена Перепелинська поділилась з "Юридичною газетою" тим, що було втілено за ці роки, як повномасштабна війна змінила цілі та пріоритети Асоціації, чи є реальні способи змусити росію заплатити за скоєне в Україні.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Українська Арбітражна Асоціаціє вітає Вас з прийдешніми святами!

Autumn Arbitration School

18 жовтня - 12 листопада Українська Арбітражна Асоціація спільно з ELSA Kyiv та ELSA Ukraine провели грандіозний захід - Autumn Arbitration School.

УАА подала свої коментарі щодо Законопроєктів №7520, №7520-1 та №7520-2

8 вересня 2022 року Українська Арбітражна Асоціація подала свої коментарі щодо Законопроєктів №7520, №7520-1, №7520-2 до Верховної Ради України.

Президент УАА Олена Перепелинська взяла участь у #ViennaArbitrationTalks

Президент УАА Олена Перепелинська взяла участь у #ViennaArbitrationTalks та обговорила з Пітером Ріжником варіанти, як змусити Росію заплатити за збитки, завдані жертвам війни в Україні.

Подкаст Arbitral Insights. Міжнародний арбітраж та Україна: як конфлікт вплинув на арбітражну практику

Олена Перепелинська, Президент Української арбітражної асоціації, керівник відділу міжнародного арбітражу INTEGRITES та Голова Арбітражної комісії ICC Ukraine, приєдналася до паризького партнера ReedSmith Ендрю Тетлі для обговорення міжнародного арбітражу в Україні.

Важливий заклик до дій щодо запобігання подальшого геноциду українців

Українська Арбітражна Асоціація приєднується до заклику до дій щодо запобігання подальшого геноциду українців з боку Росії.

Amicus Curiae Brief: Алкодіс проти Агат-А

Висновок незалежних спеціалістів щодо визнання та виконання рішення Міжнародного арбітражного суду при Міжнародній торгівельній палаті від 19 травня 2021 року у справі № 824/152/21

УАА уклали меморандум про співробітництво з ICC Ukraine

08 грудня 2021 в Центральному офісі ICC Ukraine Президент Української Арбітражної Асоціації Олена Перепелинська та керівництво комітету ICC в особі Президента Щелкунова В.І. уклали меморандум про співробітництво.

Результати виборів членів Правління УАА

6 грудня 2021 року відбулися чергові Загальні збори членів Української Арбітражної Асоціації на яких було проведено чергові вибори до Правління Асоціації шляхом електронного опитування.

Вибори членів Правління УАА

Повідомляємо, що вибори членів Правління відбудуться 6 грудня 2021 року шляхом опитування по електронній пошті.

Вибори членів правління УАА

Повідомляємо, що цієї осені відбудуться вибори членів правління УАА.

Українська Арбітражна Асоціація провела Першу щорічну арбітражну конференцію

24 спікера з понад 12 юрисдикцій протягом двох робочих днів конференції розглядали й обговорювали з учасниками широку плеяду питань, які стоять перед міжнародним арбітражем, а також найголовніші тренди, що, без сумнівів, матимуть вплив на розвиток міжнародного арбітражу у майбутньому.

Українська Арбітражна Асоціація та НААУ підписали меморандум про співпрацю

Українська Арбітражна Асоціація та Національна асоціація адвокатів України уклали меморандум про співпрацю.

УАА подала свої коментарі щодо законопроєкту №5347

11 травня 2021 року УАА подала свої коментарі щодо Законопроєкту №5347 до Верховної Ради України.

Результати VIII Арбітражної Школи Онлайн

Українська Арбітражна Асоціація рада поділитися результатами VIII Арбітражної школи!

Круглий стіл: Законопроект №5347: чого очікувати арбітражній спільноті?

30 квітня 2021 року відбувся круглий стіл, організований Комітетом з питань альтернативного врегулювання спорів, що діє в складі НААУ, разом з Українською Арбітражною Асоціацією (УАА) на тему «Законопроєкт №5347: чого очікувати арбітражній спільноті?».

Щорічна Арбітражна Конференція УАА

Українська Арбітражна Асоціація представляє попередню програму Конференції, що відбудеться 26-27 травня 2021 року в онлайн-форматі.

Обговорення пропозицій та поправок депутатів до законопроекту №3411

09 квітня 2021 року під головуванням депутата ВРУ п. Бабія Р. В. відбулося засідання підкомітету з питань виконання рішень ЄСПЛ та альтернативного розв’язання спорів Комітету ВРУ з питань правової політики.

VIII АРБІТРАЖНА ШКОЛА ОНЛАЙН

Українська Арбітражна Асоціація представила програму школи та оголосила спікерів, які поділяться своїм досвідом під час VIII Арбітражної школи в квітні 2021 року.

VIII АРБІТРАЖНА ШКОЛА ПЕРЕХОДИТЬ В ОНЛАЙН

Українська Арбітражна Асоціація із радістю повідомляє, що VIII Арбітражна школа 2021 відбудеться онлайн!

Нові партнери УАА

УAA раді повідомити, що МА(т)С "Палата арбітрів при Союзі юристів" та Міжнародний арбітражний центр стали новими партнерами Асоціації.

УАА запрошено для участі в якості спостерігача в сесіях II Робочої групи ЮНСІТРАЛ

УАА раді повідомити про включення Асоціації до списку неурядових організацій, що мають право на участь у якості спостерігача в сесіях II Робочої групи ЮНСІТРАЛ з арбітражу та примирення / врегулювання суперечок.

Українська Арбітражна Асоціація переобрала Президента

25 листопада 2020 року, на Загальних Зборах Членів Української Арбітражної Асоціації (УАА) Олена Перепелинська (Партнер, Голова Арбітражної практики, INTEGRITES) була переобрана Президентом УАА.

Проведення Загальних зборів членів Української Арбітражної Асоціації

УАА повідомляє про проведення Загальних зборів членів Асоціації, що відбудуться 25 листопада 2020 року. На порядку денному - обрання Президента УАА.

УАА ЗАПУСТИЛА БАЗУ ДАНИХ АРБІТРІВ

Шановні колеги! Ми раді повідомити Вам про новий проект Української Арбітражної Асоціації - Базу Даних Арбітрів, які можуть брати участь в міжнародних арбітражах, пов'язаних з Україною.

VIII Арбітражна школа

УВАГА! У зв'язку з поширенням вірусної інфекції COVID-19, VIII Арбітражна школа, що мала відбутися 1 - 5 травня, переноситься на 21 - 25 серпня 2020. Доповідачі та модератори, які поділяться своїм досвідом, будуть оголошені згодом. Слідкуйте за новинами Української Арбітражної Асоціації.

Досвід у віддалених слуханнях: опитування думок користувачів

Шановні Члени УАА! Хочемо повідомити, що Гарі Борн, Аннеліз Дей QC, і Хафез Вірджі, Президент Delos Dispute resolutions, запустили опитування користувачів про віддалені слухання!

VIII Арбітражна школа

Українська Арбітражна Асоціація оголосила доповідачів і модераторів, які поділяться своїм досвідом під час VIII Арбітражної школи в травні 2020 року.

Віднесені вітром, стомлені сонцем: останні тенденції і прогнози в інвестиційному арбітражі в секторі відновлюваних джерел енергії

УВАГА! Шановні члени UAA! У зв'язку з поширенням вірусу COVID-19 захід PAW 2020 року, який був запланований в Парижі 1 квітня 2020 року, переноситься на липень 2020. Слідкуйте за подальшими новинами та уточненнями.

УАА направила свої пропозиції щодо удосконалення арбітражного законодавства України до Комісії з питань правової реформи

23.12.2019 УАА направила свої пропозиції до Комісії з питань правової реформи, зокрема, текст Законопроекту і Порівняльну таблицю з коментарем Робочої Групи.

VІ МІЖНАРОДНІ АРБІТРАЖНІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ АКАДЕМІКА І.Г. ПОБІРЧЕНКА

ПРО ЕФЕКТИВНИЙ АРБІТРАЖ ТА МЕДІАЦІЮ

KYIV ARBITRATION DAYS 2019

Мислити глобально!

НОМІНАЦІЯ НА НАГОРОДУ GAR

Українська Арбітражна Асоціація з радістю повідомляє, що вибори її нового Правління були висунуті на нагороду 2019 Global Arbitration Review ("GAR"), у категорії ‘jurisdiction that has made great progress’

УАА приєдналася до ERA-PLEDGE - ініціативи за гендерну рівність в арбітражній сфері

Українська Арбітражна Асоціація приєдналася до руху, який сприяє гендерній диверсифікації складу арбітрів і спрямований на те, щоб надати жінкам рівні можливості участі у складах арбітражних судів.

Робоча група УАА з розвитку арбітражу ad hoc починає новий етап роботи

З радістю повідомляємо про початок нового етапу діяльності робочої групи УАА з розвитку арбітражу ad hoc в Україні.

Вітаємо членів УАА, призначених до складу Суду Міжнародної торгової палати

Ми раді повідомити, що три члени Української Арбітражної Асоціації призначені до складу Міжнародного арбітражного суду Міжнародної торгової палати (ІСС) на трирічний термін, починаючи з 1 липня 2018 року

Конкурсу письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу: вітаємо переможців

Українська Арбітражна Асоціація вітає переможців V Всеукраїнського конкурсу письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу!

Подано коментарі та пропозиції УАА щодо проекту Закону №6540 в частині регулювання третейського судочинства

УАА подала до Верховної Ради свої коментарі та пропозиції щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні за реєстраційним номером 6540 від 6 липня 2017 року в частині регулювання третейського судочинства

LCIA YIAG та УАА: круглий стіл на тему корупції в міжнародному арбітражі

2 листопада 2017 року, напередодні щорічної конференції Kyiv Arbitration Days: Think Big!, відбувся круглий стіл на тему «Незаконність та корупція у міжнародному арбітражі», організований LCIA YIAG та Українською Арбітражною Асоціацією. Захід приймав київський офіс INTEGRITES

РЕГЛАМЕНТ ICC 2017: обговорення останніх змін, Київ

2 листопада 2017 року Міжнародна торгова палата ICC спільно з українським національним комітетом ICC Ukraine провели у Києві захід, спрямований на обговорення останніх зміни до арбітражних правил ICC

Amicus Curiae Brief про скасування рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України від 15 листопада 2016 року у справі Ant Yapi проти ЛГ Електронікс Україна

Повідомляємо, що робочою групою УАА було підготовано та 26.10.2017 подано до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ Amicus Curiae Brief щодо справи – Ant Yapi проти ЛГ Електрoнікс Україна (АС № 271ут/2016).

Призначено нового Генерального Секретаря УАА

Раді повідомити Вам про зміни у складі Секретаріату Асоціації!

Новий проект співпраці арбітрів з усього світу та Global Arbitration Review - ‘Arbitrator Research Tool’ (GAR ART)

Ви колись хотіли дізнатись, хто бачив арбітра «в дії» останнім часом, - так щоб Ви могли отримати актуальну інформацію щодо його роботи? Чи щоб Ви мали змогу дізнатись, якому підходу арбітр надає перевагу з таких питань, як процедура розкриття доказів або розірвання контракту, перш ніж з ними стикнутися? - Тепер Ви це можете.

Обговорення законопроекту №6232

Повідомляємо, що діяльність Робочої групи УАА з удосконалення арбітражного законодавства в Україні продовжується! 20 червня 2017 у першому читанні було прийнято резонансний законопроект №6232

Cтажування в LCIA

Не пропустіть можливість взяти участь в програмі стажування в LCIA від Young International Arbitration Group (YIAG). Бажаючі можуть пройти одне з піврічних стажувань. Перше відбуватиметься з 4 вересня 2017 до 2 березня 2018. Друге - з 26 лютого 2018 до 1 вересня 2018. Заявки потрібно подати до 16 червня 2017. Для тих, хто не є членом YIAG, спершу потрібно отримати членство, надіславши заявку до 9 червня.

Міжнародна рада з комерційного арбітражу (ICCA) випустила Рекомендації з тлумачення Нью-Йоркської Конвенції "Про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень" 1958 року>> 

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

brochure

academy

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів