Новини УАА

Щорічна Арбітражна Конференція УАА

Українська Арбітражна Асоціація представляє попередню програму Конференції, що відбудеться 26-27 травня 2021 року в онлайн-форматі.

VIII АРБІТРАЖНА ШКОЛА ОНЛАЙН

Українська Арбітражна Асоціація представила програму школи та оголосила спікерів, які поділяться своїм досвідом під час VIII Арбітражної школи в квітні 2021 року.

VIII АРБІТРАЖНА ШКОЛА ПЕРЕХОДИТЬ В ОНЛАЙН

Українська Арбітражна Асоціація із радістю повідомляє, що VIII Арбітражна школа 2021 відбудеться онлайн!

Нові партнери УАА

УAA раді повідомити, що МА(т)С "Палата арбітрів при Союзі юристів" та Міжнародний арбітражний центр стали новими партнерами Асоціації.

УАА запрошено для участі в якості спостерігача в сесіях II Робочої групи ЮНСІТРАЛ

УАА раді повідомити про включення Асоціації до списку неурядових організацій, що мають право на участь у якості спостерігача в сесіях II Робочої групи ЮНСІТРАЛ з арбітражу та примирення / врегулювання суперечок.

Українська Арбітражна Асоціація переобрала Президента

25 листопада 2020 року, на Загальних Зборах Членів Української Арбітражної Асоціації (УАА) Олена Перепелинська (Партнер, Голова Арбітражної практики, INTEGRITES) була переобрана Президентом УАА.

Проведення Загальних зборів членів Української Арбітражної Асоціації

УАА повідомляє про проведення Загальних зборів членів Асоціації, що відбудуться 25 листопада 2020 року. На порядку денному - обрання Президента УАА.

УАА ЗАПУСТИЛА БАЗУ ДАНИХ АРБІТРІВ

Шановні колеги! Ми раді повідомити Вам про новий проект Української Арбітражної Асоціації - Базу Даних Арбітрів, які можуть брати участь в міжнародних арбітражах, пов'язаних з Україною.

VIII Арбітражна школа

УВАГА! У зв'язку з поширенням вірусної інфекції COVID-19, VIII Арбітражна школа, що мала відбутися 1 - 5 травня, переноситься на 21 - 25 серпня 2020. Доповідачі та модератори, які поділяться своїм досвідом, будуть оголошені згодом. Слідкуйте за новинами Української Арбітражної Асоціації.

Досвід у віддалених слуханнях: опитування думок користувачів

Шановні Члени УАА! Хочемо повідомити, що Гарі Борн, Аннеліз Дей QC, і Хафез Вірджі, Президент Delos Dispute resolutions, запустили опитування користувачів про віддалені слухання!

VIII Арбітражна школа

Українська Арбітражна Асоціація оголосила доповідачів і модераторів, які поділяться своїм досвідом під час VIII Арбітражної школи в травні 2020 року.

Віднесені вітром, стомлені сонцем: останні тенденції і прогнози в інвестиційному арбітражі в секторі відновлюваних джерел енергії

УВАГА! Шановні члени UAA! У зв'язку з поширенням вірусу COVID-19 захід PAW 2020 року, який був запланований в Парижі 1 квітня 2020 року, переноситься на липень 2020. Слідкуйте за подальшими новинами та уточненнями.

VІ МІЖНАРОДНІ АРБІТРАЖНІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ АКАДЕМІКА І.Г. ПОБІРЧЕНКА

ПРО ЕФЕКТИВНИЙ АРБІТРАЖ ТА МЕДІАЦІЮ

KYIV ARBITRATION DAYS 2019

Мислити глобально!

НОМІНАЦІЯ НА НАГОРОДУ GAR

Українська Арбітражна Асоціація з радістю повідомляє, що вибори її нового Правління були висунуті на нагороду 2019 Global Arbitration Review ("GAR"), у категорії ‘jurisdiction that has made great progress’

УАА приєдналася до ERA-PLEDGE - ініціативи за гендерну рівність в арбітражній сфері

Українська Арбітражна Асоціація приєдналася до руху, який сприяє гендерній диверсифікації складу арбітрів і спрямований на те, щоб надати жінкам рівні можливості участі у складах арбітражних судів.

Робоча група УАА з розвитку арбітражу ad hoc починає новий етап роботи

З радістю повідомляємо про початок нового етапу діяльності робочої групи УАА з розвитку арбітражу ad hoc в Україні.

Вітаємо членів УАА, призначених до складу Суду Міжнародної торгової палати

Ми раді повідомити, що три члени Української Арбітражної Асоціації призначені до складу Міжнародного арбітражного суду Міжнародної торгової палати (ІСС) на трирічний термін, починаючи з 1 липня 2018 року

Конкурсу письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу: вітаємо переможців

Українська Арбітражна Асоціація вітає переможців V Всеукраїнського конкурсу письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу!

Подано коментарі та пропозиції УАА щодо проекту Закону №6540 в частині регулювання третейського судочинства

УАА подала до Верховної Ради свої коментарі та пропозиції щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні за реєстраційним номером 6540 від 6 липня 2017 року в частині регулювання третейського судочинства

LCIA YIAG та УАА: круглий стіл на тему корупції в міжнародному арбітражі

2 листопада 2017 року, напередодні щорічної конференції Kyiv Arbitration Days: Think Big!, відбувся круглий стіл на тему «Незаконність та корупція у міжнародному арбітражі», організований LCIA YIAG та Українською Арбітражною Асоціацією. Захід приймав київський офіс INTEGRITES

РЕГЛАМЕНТ ICC 2017: обговорення останніх змін, Київ

2 листопада 2017 року Міжнародна торгова палата ICC спільно з українським національним комітетом ICC Ukraine провели у Києві захід, спрямований на обговорення останніх зміни до арбітражних правил ICC

Amicus Curiae Brief про скасування рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України від 15 листопада 2016 року у справі Ant Yapi проти ЛГ Електронікс Україна

Повідомляємо, що робочою групою УАА було підготовано та 26.10.2017 подано до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ Amicus Curiae Brief щодо справи – Ant Yapi проти ЛГ Електрoнікс Україна (АС № 271ут/2016).

Призначено нового Генерального Секретаря УАА

Раді повідомити Вам про зміни у складі Секретаріату Асоціації!

Новий проект співпраці арбітрів з усього світу та Global Arbitration Review - ‘Arbitrator Research Tool’ (GAR ART)

Ви колись хотіли дізнатись, хто бачив арбітра «в дії» останнім часом, - так щоб Ви могли отримати актуальну інформацію щодо його роботи? Чи щоб Ви мали змогу дізнатись, якому підходу арбітр надає перевагу з таких питань, як процедура розкриття доказів або розірвання контракту, перш ніж з ними стикнутися? - Тепер Ви це можете.

Обговорення законопроекту №6232

Повідомляємо, що діяльність Робочої групи УАА з удосконалення арбітражного законодавства в Україні продовжується! 20 червня 2017 у першому читанні було прийнято резонансний законопроект №6232

Cтажування в LCIA

Не пропустіть можливість взяти участь в програмі стажування в LCIA від Young International Arbitration Group (YIAG). Бажаючі можуть пройти одне з піврічних стажувань. Перше відбуватиметься з 4 вересня 2017 до 2 березня 2018. Друге - з 26 лютого 2018 до 1 вересня 2018. Заявки потрібно подати до 16 червня 2017. Для тих, хто не є членом YIAG, спершу потрібно отримати членство, надіславши заявку до 9 червня.

Міжнародна рада з комерційного арбітражу (ICCA) випустила Рекомендації з тлумачення Нью-Йоркської Конвенції "Про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень" 1958 рокуРезультати V Арбітражної школи

29 квітня – 3 травня 2017 року в офісах провідних юридичних компаній «Asters» та «Avellum» успішно пройшла V Арбітражна школа, організована спільно Української Арбітражною Асоціацією та Лігою студентів Асоціації правників України.

Результати конкурсу письмових робіт

18 квітня 2017 року було проведено урочисте нагородження за результатами IV Всеукраїнського конкурсу письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу, яке відбувалося в офісі АО «Астерс». Оголосити результати та привітати переможців були запрошені Олена Перепелинська, президент Української Арбітражної Асоціації та Ярослав Петров, Генеральний секретар та Член Правління УАА.

Amicus Curiae Brief: Нібулон проти Райз

Шановні члени УАА та всі зацікавлені!

Майстер-клас «Міжнародний спортивний арбітраж»

Українська Арбітражна Асоціація з радістю оголошує про наступний у даній серії майстер-клас «Міжнародний спортивний арбітраж» за участі Антона Сотіра, Партнера GoldenGate Law Firm, що відбудеться вже 6 квітня 2017 року.

3 квітня 2017 року у Києві відбудеться семінар щодо змін у регламентах SCC та ICC

Шановні члени УАА та всі зацікавлені! Запрошуємо Вас підтримати дискусію щодо сучасних світових тенденцій в галузі арбітражу та взяти участь в семінарі «НОВИЙ РЕГЛАМЕНТ SCC ТА НОВЕ У РЕГЛАМЕНТІ ICC», де будуть висвітлені найновіші зміни в регламентах SCC та ICC. Захід організовано Комітетом Асоціації правників України з альтернативних вирішень спорів спільно з Українською Арбітражною Асоціацією та Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine).

«Вільнюський комерційний арбітражний суд: правові особливості»

14 березня 2017 року за підтримки Української Арбітражної Асоціації в Києві пройшов семінар «Вільнюський комерційний арбітражний суд: правові особливості».

УАА подала до Ради з питань судової реформи свої коментарі та пропозиції щодо проектів процесуальних кодексів у питаннях, що стосуються міжнародного арбітражу

9 березня 2017 Українська Арбітражна Асоціація подала до Ради з питань судової реформи свої коментарі та пропозиції стосовно положень проектів ГПК та ЦПК, що стосуються правил арбітрабільності, деяких питань судового сприяння міжнародному арбітражу, зокрема, вжиття судом заходів забезпечення позову та надання сприяння в отриманні доказів на підтримку міжнародного комерційного арбітражу, виконання судами арбітражних угод, а також окремих питань оспорювання арбітражних рішень.

14 березня 2017 року відбудеться Семінар «Вільнюський комерційний арбітражний суд: правові особливості»

Шановні члени УАА та всі зацікавлені! Запрошуємо Вас на семінар «Вільнюський комерційний арбітражний суд: правові особливості» , що відбудеться 14 березня 2017 року. В організації заходу беруть участь Українська Арбітражна Асоціація, Вільнюський Арбітражний Комерційний Суд та литовська Адвокатська контора DOMINAS DERLING.

23 січня 2017 року відбудеться Панельна дискусія «Реформа та розвиток арбітражних інституцій в Україні»

Шановні члени УАА та всі зацікавлені! Повідомляємо, що 23 січня 2017 року (понеділок) відбудеться панельна дискусія з питань реформи та розвитку арбітражних інституцій в Україні. Захід організовано в рамках Проекту Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя і Вищим господарським судом України.

Відбулося засідання Правління УАА: обговорення планів на 2017 рік

10 січня 2017 року відбулося засідання Правління УАА, на якому обговорювались ключові питання діяльності Асоціації та плани на майбутній рік. З-поміж іншого обговорювалося проведення арбітражної школи, конкурсу есе, майстер-класів та вебінарів, діяльність робочих груп, а також організація заходів у рамках співпраці з міжнародними арбітражними інститутами.

ICC Lex Mercatoria - 2016: Вперше студентський конкурс з міжнародного комерційного арбітражу та міжнародного торгового права відбувся 2-а мовами

25–28 листопада 2016 року в Мінську на базі юридичного факультету Білоруського Державного Університету відбувся V Міжнародний студентський конкурс ICC Lex Mercatoria з міжнародного комерційного арбітражу та міжнародного торгового права. Українська арбітражна асоціація традиційно долучилась до організації та підтримки конкурсу, виступивши його інформаційним партнером. Члени УАА увійшли й до складу арбітрів Lex Mercatoria, доєднавшись до представників Міжнародного арбітражного суду ICC (Париж), арбітрів Міжнародного арбітражного суду при БелТПП, тренерів команд, партнерів та юристів міжнародних юридичних компаній.

20 грудня 2016 відбулися Загальні збори членів Української Арбітражної Асоціації

Відповідно до пунктів 4.1.1, 4.1.2. та 4.2.1 Статуту Української Арбітражної Асоціації 20 грудня 2016 року відбулися Загальні збори членів Асоціації, на яких було обрано нового члена Правління Асоціації – Яремка В.В.

Українська Арбітражна Асоціація обрала нового Президента

14 листопада 2016 року, на Загальних Зборах Членів Української Арбітражної Асоціації (УАА) Олена Перепелинська (Партнер, Голова Арбітражної практики в СНД МЮФ INTEGRITES) була обрана новим Президентом УАА, заступивши на цій посаді Тетяну Сліпачук (Партнер, Голова Арбітражної практики ЮФ SAYENKO KHARENKO) .

За підтримки Української Арбітражної Асоціації підготовлено офіційний переклад Правил МАЮ щодо отримання доказів у міжнародному арбітражі

Члени Української Арбітражної Асоціації (УАА) увійшли до складу робочої групи з підготовки офіційного тексту українською мовою Правил Міжнародної асоціації юристів («МАЮ») щодо отримання доказів у міжнародному арбітражі («Правила»), прийнятих МАЮ 29 травня 2010 року.

Майстер-класи з міжнародного арбітражу

Українська Арбітражна Асоціація запрошує студентів-правників до участі в новому спільному проекті УАА та Ліги студентів АПУ - Серії майстер-класів з міжнародного арбітражу.

Українська Арбітражна Асоціація вітає українську команду з перемогою на IV міжнародному студентському конкурсі ICC Lex Mercatoria 2015

28-30 листопада 2015 пройшов IV Міжнародний конкурс ICC Lex Mercatoria 2015.

Обране нове Правління Української Арбітражної Асоціації

16 листопада 2015 року відбулися Загальні Збори членів Української Арбітражної Асоціації («Асоціація) - професійної громадської організації, яка об’єднує українських та іноземних фахівців та вчених у сфері міжнародного арбітражу,- на яких пройшли чергові вибори до Правління Асоціації.

Розроблено проект змін до законодавчих актів України щодо судової підтримки арбітражу

Шановні колеги,
Цим, ми інформуємо Вас, що Робоча Група І Української Арбітражної Асоціації завершила другий етап роботи з розроблення проекту змін до деяких законодавчих актів України (щодо питань судової підтримки міжнародного комерційного арбітражу).

16 листопада 2015 відбудуться Загальні Збори членів Української Арбітражної Асоціації

У відповідності до пунктів 4.1.1, 4.1.2. та 4.2.1 Статуту Української Арбітражної Асоціації 16 листопада 2015 року об 12:00 годині (за київським часом) відбудуться Загальні збори членів Асоціації на яких пройдуть чергові вибори до Правління Асоціації. Рішення Загальних Зборів буде прийматись шляхом електронного опитування.

Діяльність Української Арбітражної Асоціації за 2012-2015 роки

Українська Арбітражна Асоціація спільно з Лігою Студентів АПУ організували і провели три Літні Школи з Арбітражу.

Київ: проведена III Арбітражна школа

4-8 травня 2015 в офісах провідних юридичних фірм Baker & McKenzie і Астерс успішно пройшла III Арбітражна школа, організована спільно Української Арбітражною Асоціацією та Лігою студентів Асоціації Правників України.

Українська Арбітражна Асоціація та Міжнародний центр з врегулювання спорів підписали Меморандум про співпрацю

29 січня 2015 Українська Арбітражна Асоціація та Міжнародний центр з врегулювання спорів (Міжнародний підрозділ Американської Арбітражної Асоціації) підписали Меморандум про довгострокове співробітництво, направлений на розвиток міжнародного комерційного арбітражу, медіації та інших форм альтернативного вирішення спорів.

>> 

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

Arb school

UAA conference

Заходи