Школа з арбітражу

VII Арбітражна школа

Українська Арбітражна Асоціація запрошує всіх бажаючих поглибити свої знання у сфері міжнародного арбітражу взяти участь у VII Арбітражної школі, яка буде проходити в Києві 9 - 13 травня 2019 року в офісах провідних українських та міжнародних юридичних фірм.

VI Арбітражна школа: 5 днів практичних арбітражних знань

З 28 квітня по 3 травня 2018 року в офісах юридичних фірм INTEGRITES та Arzinger відбулась VI Арбітражна школа, організована спільно Української Арбітражною Асоціацією та Лігою студентів Асоціації Правників України.

45 годин корисних юридичних знань та професійного нетворкінгу на VI Арбітражній школі

Українська Арбітражна Асоціація та Ліга студентів АПУ раді анонсувати VI Арбітражну школу!

V Арбітражна школа 2017

УВАГА!!! Змінено локації - див. програму заходу!! Українська арбітражна асоціація і Ліга студентів АПУ запрошують українських та іноземних студентів і молодих юристів для участі в 5-й Арбітражній школі, яка пройде в Києві 29 квітня - 03 травня 2017 року в офісах провідних українських та міжнародних юридичних фірм.

Майстер-класи з міжнародного арбітражу

Українська Арбітражна Асоціація запрошує студентів-правників до участі в новому спільному проекті УАА та Ліги студентів АПУ - Серії майстер-класів з міжнародного арбітражу.

IV Арбітражна школа

Украинская Арбитражная Ассоциация и Лига Студентов АЮУ приглашают украинских и иностранных студентов и молодых юристов принять участие в IV Арбитражной школе, которая будет проходить в Киеве 5-9 мая 2016 в офисах ведущих украинских и международных юридических фирм.

Київ: проведена III Арбітражна школа

4-8 травня 2015 в офісах провідних юридичних фірм Baker & McKenzie і Астерс успішно пройшла III Арбітражна школа, організована спільно Української Арбітражною Асоціацією та Лігою студентів Асоціації Правників України.

АНОНС: ІІІ Арбітражна Школа

Українська Арбітражна Асоціація та Ліга Студентів АПУ запрошують українських та іноземних студентів та молодих юристів взяти участь у III Арбітражної школі, яка проходитиме в Києві 4-8 травня 2015 в офісах провідних українських та міжнародних юридичних фірм. Арбітражна школа відкрита для українських та іноземних студентів четвертого і п'ятого курсів, студентів магістерських програм, а також аспірантів, викладачів і молодих практикуючих юристів. Фіналісти ІІ Стипендіального конкурсу письмових робіт з міжнародного арбітражу мають переважне право участі у Школі. Кількість учасників обмежена до 30 осіб.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації. Детальніше

brochure

event

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів