Досвід у віддалених слуханнях: опитування думок користувачів

Шановні Члени УАА! Хочемо повідомити, що Гарі Борн, Аннеліз Дей QC, і Хафез Вірджі, Президент Delos Dispute resolutions, запустили опитування користувачів про віддалені слухання!

Одним з найпомітніших наслідків пандемії COVID-19 для міжнародного арбітражу стала діджіталізація процесів, які раніше відбувалися при особистих зустрічах: зустрічі команд, конференції і, особливо, слухання, що стосуються основних процедурних питань і / або існуючі справи. Метою цього опитування є виявлення ступеня змін за допомогою емпіричних даних і попереднє уявлення про його постійність.

Ви можете взяти участь в опитуванні, перейшовши за посиланням: https://www.surveymonkey.com/r/delos-londap_remote-hearings-survey 

Опитування буде у відкритому доступі до п'ятниці, 3 липня 2020 року.

Чим більше відповідей Ви зможете дати, тим показовішими будуть результати масштабів впливу пандемії COVID-19. Не страшно, якщо Ви ще не брали участі в повністю дистанційному слуханні. В першу чергу, Ваші відповіді важливі для розуміння масштабів цього явища.

Попередні результати будуть опубліковані в юридичному журналі. В подальшому, в залежності від обсягу і якості даних, плануються один або кілька додаткових звітів.

 

авпав

 

 

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

English Law Day Ukraine 2020

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів