УАА ЗАПУСТИЛА БАЗУ ДАНИХ АРБІТРІВ

Шановні колеги! Ми раді повідомити Вам про новий проект Української Арбітражної Асоціації - Базу Даних Арбітрів, які можуть брати участь в міжнародних арбітражах, пов'язаних з Україною.

Перша версія Списку Арбітрів була опублікована 8 липня 2020 року на веб-сайті УАА.

Список арбітрів буде поширюватися на заходах, організованих УАА, і буде запропонований різним міжнародним арбітражним центрам для цілей призначення в установах, а також користувачам арбітражу, які шукають кандидатів для партійного призначення або виборів Президента трибуналу.

Список відкритий, тому будь-хто бажаючий приєднатися до списку, з відповідністю до обов'язкових вимог, може подати заяву на ім'я Генерального секретаря (за адресою secretariat@arbitration.kiev.ua), приклавши Резюме і заповнену Анкету відповідно до Процедури включення до Списку Арбітрів.

Якщо у вас виникли питання, будь ласка, звертайтеся до нас за адресою secretariat@arbitration.kiev.ua

база даних арбітрів

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

English Law Day Ukraine 2020

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів