KIЕV ARBITRATION DAYS 2014: мислити глобально!

06 – 07 листопада 2014 року у місті Києві, Асоціація правників України проводить четверту міжнародну конференцію «KIЕV ARBITRATION DAYS 2014: мислити глобально!»

У конференції візьмуть участь провідні спеціалісти арбітражного судочинства зі всього світу задля обговорення проблем та перспектив міжнародного арбітражу в Україні та країнах СНД.

Програма дводенної конференції включає найскладніші та найактуальніші питання міжнародного арбітражу, а також детальний аналіз життєвого циклу інвестиційного арбітражу – від стадії підготовки документів до виконання арбітражного рішення.
Участь у конференції стане у нагоді передусім юристам, що практикують у сфері вирішення спорів, правникам широкої спеціалізації, адвокатам, науковцям та всім, хто цікавиться міжнародним арбітражем.
Щодо участі у заході звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ

за тел.: (44) 492-88-48,

електронна пошта: conference@uba.ua

Контактна особа – Ія Савченко

Більш детальна інформація за посиланням

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

English Law Day Ukraine 2020

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів