VII Арбітражна школа

Українська Арбітражна Асоціація запрошує всіх бажаючих поглибити свої знання у сфері міжнародного арбітражу взяти участь у VII Арбітражної школі, яка буде проходити в Києві 9 - 13 травня 2019 року в офісах провідних українських та міжнародних юридичних фірм.

Арбітражна Школа - щорічна платформа, яка збирає студентів і лекторів з різних країн і створена для того, щоб досвідчені юристи, що спеціалізуються в міжнародному комерційному арбітражі, могли поділитися досвідом та знаннями з учасниками школи.

Інтенсивна п'ятиденна програма складатиметься із загальних і спеціалізованих курсів з арбітражу. Навчання буде проводитися у формі лекцій, інтерактивних практичних занять і mock case. Викладачами школи виступлять іноземні та українські експерти в галузі міжнародного арбітражу. Робоча мова - англійська. Кількість учасників обмежена до 30 осіб.

Фіналісти Конкурсу есе з міжнародного арбітражу 2019 року мають пріоритетні права на участь в школі.

Участь в Арбітражній школі може бути корисною для українських та іноземних студентів, аспірантів, а також юристів, які бажають вдосконалити свої знання в сфері міжнародного арбітражу.

Кандидати повинні надіслати свою заявку та есе англійською мовою (до 1000 слів) на тему «How to make your home jurisdiction a better seat of arbitration?» На secretariat@arbitration.kiev.ua , вказавши в темі листа: «Арбітражна школа 2019» .

Кінцевий термін подачі заявок - 1 квітня 2019 року.

Реєстраційний внесок для всіх учасників школи: 200 грн.

---

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь до нас.

Контактні особи:

Олена Перепелинська, Президент УАА та Сергій Уваров, Генеральний секретар УАА: secretariat@arbitration.kiev.ua

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

VII Арбітражна школа

конкурс письмових робіт

Заходи