Провідні юристи світу вдруге зберуться в Мінську в рамках Форуму EEDRF-2017

Восени в Мінську вже вдруге пройде Форум із розв’язання спорів в країнах Східної Європи (EEDRF). Міжнародний формат заходу на кілька днів об'єднає юристів з усього світу під одним слоганом «Доведи це, якщо зможеш!» Для обговорення ключових тем, що стосуються розгляду спорів в міжнародному комерційному арбітражі і державних судах.

 

ДАТА:

22 вересня 2017

МІСЦЕ:

DoubleTree by Hilton Hotel, Мінськ, Пр-т Переможців 9

Знижка:

10%-знижка для членів УАА (прохання зазначати при реєстрації)

 

Тематичне спрямування Форуму: отримання доказів в міжнародному комерційному арбітражі та державних судах.

Ключовий спікер - Лорд (Пітер) Голдсміт, PC, QC королівський адвокат, член Таємної ради, співуправляючий партнер і глава практики із судових розглядів в Європі та Азії, працює в «Дебевойз энд Плимптон ЛЛП».

Форум із врегулювання спорів в країнах Східної Європи (EEDRF) організовано та буде проведено за підтримки провідних юридичних фірм, які спеціалізуються на розгляді спорів, а також Арбитражної асоціації (Москва, Росія)*, Української арбітражної асоціації* та Асоціації міжнародного права та арбітражу (BILA). Організаційним партнером Форуму є адвокатське бюро «Сысуев, Бондарь, Храпуцкий СБХ».

Для того, щоб ознайомитись з деталями запрошення, натисніть сюди

Більше інформації на сайті EEDRF

Для реєстрації перейдіть за посиланням

Із питань, пов’язаних із участю в форумі, звертайтесь, будь ласка, до головного координатора Форуму – Гончарик Дар’ї на адресу електронної пошти info@eedrf.com

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів