VI арбітражні дні GIAC

Ми раді запросити Вас на Шосту щорічну конференцію з міжнародного арбітражу, організовану GIAC за підтримки Європейського союзу та Програми розвитку ООН, яка відбудеться 9-11 жовтня 2019 року у Тбілісі.

Арбітражні дні GIAC це головна арбітражна подія Грузії. Після п'ятичрічної історії успіху GIAC, яка бере початок у 2014 році, організатори конференції раді зустрічати у Тбілісі учасників Шостої щорічної конференції з міжнародного арбітражу з з усього світу.

Темою цьогорічної конференції стала "Роль вирішення спорів для державної економіки". Протягом трьох днів конференції, провідні адвокати, радники, експерти та арбітри будуть обговорювати різні теми, пов'язані з міжнародним арбітражем, а в кнці буде проведено сесію запитань та відповідей у інтерактивному та цікавому форматі.

Щоб дізнатись більше про захід та зареєструватись, перейдіть, будь ласка, СЮДИ 

*Для членів УАА діють спеціальні тарифи.

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

English Law Day Ukraine 2020

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів