ІV Всеукраїнський конкурс письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу

УВАГА!! Термін прийому робіт продовжено до 6 березня!!!!!! Якщо Ви захоплюєтеся міжнародним комерційним арбітражем, бажаєте зарекомендувати себе перспективним спеціалістом в очах майбутнього роботодавця, мрієте працювати в міжнародній юридичній фірмі, тоді ви неодмінно маєте взяти участь у ІV Всеукраїнському конкурсі письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу, який спільно організовується Лігою студентів ВГО «Асоціація правників України» та ГО «Українська Арбітражна Асоціація».

Тема конкурсної роботи: 


«Contemporary problems of ethics in international arbitration» 


 
Термін прийняття робіт: з 20 січня по 6 березня 2017 року
 
Конкурсні роботи приймаються за адресою: competition@ligauba.org.ua 
 
З конкурсною роботою надсилається анкета учасника. 
Вимоги до конкурсних робіт додаються в додатку до посту в «Положенні» 
 
Нагороди для переможців Конкурсу: 

I місце – учасник, який посяде перше місце за результатами Конкурсу набуває можливість пройти оплачуване стажування протягом одного місяця в провідній українській/міжнародній юридичній фірмі за напрямком «Вирішення спорів» та отримує грошову премію у розмірі 2,000 грн. та право стати кандидатом у члени ГО «Українська Арбітражна Асоціація» без сплати вступного та щорічного внесків. 
 
II місце - учасник, який посяде друге місце за результатами Конкурсу набуває можливість пройти безоплатне стажування протягом одного місяця в провідній українській/міжнародній юридичній фірмі за напрямком «Вирішення спорів» та отримує грошову премію у розмірі 1,000 грн. та право стати кандидатом у члени ГО «Українська Арбітражна Асоціація» без сплати вступного та щорічного внесків. 
 
III місце - учасник, який посяде третє місце за результатами Конкурсу отримує в якості винагороди літературу з міжнародного комерційного арбітражу та право стати кандидатом у члени ГО «Українська Арбітражна Асоціація» без сплати вступного та щорічного внесків 
Переможці Конкурсу можуть бути зараховані поза конкурсом при проведенні відбору учасників до зарахування на V Арбітражну школу УАА. 

 

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

English Law Day Ukraine 2020

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів