V Всеукраїнський конкурс письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу

Цікавитеся міжнародним комерційним арбітражем та усім, що ним пов’язано, і прагнете поглибити свої знання у цій сфері? Марите роботою у міжнародній юридичній фірмі, та не знаєте, як справити позитивне враження на роботодавця? Тоді участь у V Всеукраїнському конкурсі письмових робіт з міжнародного комерційного арбітражу – чудова можливість для Вас заявити про себе!

Конкурс організовує Українська Арбітражна Асоціація спільно з Лігою студентів Асоціації правників України.

Що треба для участі у конкурсі?

  • Написати есе англійською мовою на тему «Implications of third party funding in international arbitration»
  • Надіслати роботу за адресою: arbitration@ligauba.org.ua
  • З конкурсною роботою надіслати анкету учасника

Роботи приймаються з 1 грудня 2017 року до 31 січня 2018 року

Вимоги до конкурсних робіт викладені в «Положенні»

А тепер до найприємнішого: що ж отримають переможці конкурсу?

I місце – можливість пройти оплачуване стажування протягом одного місяця в провідній українській/міжнародній юридичній фірмі за напрямком «Вирішення спорів» та грошову премію у розмірі 2,000 грн., а також право стати кандидатом у члени ГО «Українська Арбітражна Асоціація» без сплати вступного та щорічного внесків.

II місце – можливість пройти безоплатне стажування протягом одного місяця в провідній українській/міжнародній юридичній фірмі за напрямком «Вирішення спорів» та грошову премію у розмірі 1,000 грн., а також право стати кандидатом у члени ГО «Українська Арбітражна Асоціація» без сплати вступного та щорічного внесків.

III місце – літературу з міжнародного комерційного арбітражу та право стати кандидатом у члени ГО «Українська Арбітражна Асоціація» без сплати вступного та щорічного внесків

 

Контакти: Наталія Чоп
тел.: 099-187-81-23
e-mail: pr.manager@ligauba.org.ua

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Database of Arbitrators

English Law Day Ukraine 2020

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів