Cемінар з питань розрахунку збитків

Запрошуємо Вас на семінар з питань розрахунку збитків, який відбудеться в середу, 26 червня в офісі Integrites за адресою вул. Добровольчих батальйонів 1, м. Київ, та який будуть проводити Віккі Уолл, Олеся Прантюк та Олег Гринюк - бухгалтери з досвідом роботи в проектах форензік із Haberman Ilett (Лондон).

Семінар буде складатися із трьох сесій:

  • Демістифікація рахунків, під час якої експерти пояснюють, як вони переглядають та інтерпретують рахунки;
  • Збитки для юристів, під час якої експерти будуть говорити про різні теорії збитків, про ключові підходи, про які треба думати під час надання інструкцій експерту, та існуючі методології розрахунків; a також
  • Робота з експертом, розмова між експертом з оцінки збитків Віккі Уолл та Президентом Української Арбітражної Асоціації Оленою Перепелинською щодо практичних аспектів у робочих відносинах між юристами та експертами, а далі час, відведений для ваших запитань.

Семінар розроблений для юристів, які працюють з експертами і хотіли б розширити свої знання з питань розрахунку збитків.

Робочою мовою першої і другої сесії семінару є російська мова, а третя сесія буде проведена на англійській мові; слайди російською мовою будуть доступні в друкованому вигляді.

Захід відбудеться з 16.00 до 18.00 в Integrites. Звертаємо Вашу увагу, що кількість місць є обмеженою. 

Зареєструватись на захід можна ТУТ або за адресою info@arbitration.kiev.ua (вказавши у листі назву заходу, ім'я, прізвище та контактні дані учасника).

Участь у заході безкоштовна

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

Arbitration school

THE 9TH DIS BALTIC ARBITRATION DAYS 2020

PAW Event Invitation

Заходи

Немає заходів у наступні 30 днів
Немає заходів у наступні 30 днів