VІ Всеукраїнський конкурс есе з міжнародного комерційного арбітражу

Якщо Вас цікавить арбітраж, Ви мрієте розвиватися в цій області і хочете заявити про себе як про перспективного фахівця, конкурс письмових робіт може стати чудовою нагодою реалізувати і, головне, показати Ваш потенціал.

Українська Арбітражна Асоціація запрошує студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України взяти участь у щорічному всеукраїнському конкурсі есе з міжнародного комерційного арбітражу.

Цього разу темою робіт буде: «How to make your home jurisdiction a better seat of arbitration?».

Мова: англійська

Термін прийняття робіт - до 15 січня 2019 року.

Результати будуть оголошені в березні 2019 року

Конкурсні роботи разом з анкетою учасника необхідно надіслати на адресу: secretariat@arbitration.kiev.ua, вказавши в темі листа: «Essay Competition 2019»

Конкурсні роботи будуть оцінюватися комісією з представників ГО «Українська Арбітражна Асоціація», до якої увійдуть досвідчені українські та іноземні арбітражні фахівці.

Нагороди для переможців Конкурсу:

I місце - учасник, який посів перше місце за результатами конкурсу отримує можливість пройти оплачуване стажування протягом одного місяця в провідній українській / міжнародній юридичній фірмі за напрямом «Вирішення спорів» і отримує грошову премію в розмірі 2,000 грн., А також право стати кандидатом в члени ГО «Українська Арбітражна Асоціація» без сплати вступного та щорічного внесків.

II місце - учасник, який посів друге місце за результатами конкурсу отримує можливість пройти безкоштовне стажування протягом одного місяця в провідній українській / міжнародній юридичній фірмі за напрямом «Вирішення спорів» і отримує грошову премію в розмірі 1,000 грн., А також право стати кандидатом в члени ГО «Українська Арбітражна Асоціація» без сплати вступного та щорічного внесків.

III місце - учасник, який посів третє місце за результатами конкурсу отримує в якості винагороди літературу з міжнародного комерційного арбітражу та право стати кандидатом в члени ГО «Українська Арбітражна Асоціація» без сплати вступного та щорічного внесків.

 Переможці Конкурсу можуть бути зараховані поза конкурсом при проведенні відбору учасників до зарахування на VІІ Арбітражну школу УАА, яка відбудеться 9-13 травня 2019 року.

---

У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся, будь ласка, до нас.

Контактні особи:

Олена Перепелинська, Президент УАА, та Сергій Уваров, Генеральний секретар УАА: secretariat@arbitration.kiev.ua

Членами Асоціації можуть бути фізичні дієздатні особи, що мають вищу юридичну освіту, є фахівцями у галузі міжнародного комерційного арбітражу чи мають професійний інтерес до практики міжнародного комерційного арбітражу та поділяють мету та завдання діяльності Асоціації.Детальніше

VII Арбітражна школа

конкурс письмових робіт

Заходи